Аксессуари та комплектуючі до флагштоків

Флагштоки зі скловолокна мають певні особливості, що відмінні від інших, котрі застосовуються. Враховуючи це, ми також опрацювали і виготовлення комплектуючих, з основною метою – отримати якісні аксесуари, що надійно служитимуть клієнту.  Варто зазначити, що під час виробництва застосовано два принципи.

Перший, це оригінальний зовнішній вигляд. Ми розробляли так, щоб комплектуючі додавали окрасу ідеальній конусній формі наших флагштоків. Естетика та довершеність лягли в основу конструкторських розробок аксесуарів до флагштоків. Дизайнери та архітектори працювали над ідеальними формами та бездоганним зовнішнім виглядом. Дизайнери опрацювали зовнішній вигляд комплектуючих під час денного та нічного світла. Ми працювали над тим, щоб флагштоки відповідали архітектурним композиціям в частині художніх, функціональних  та конструктивно-технологічних вимог.

Другий, це технологічний напрямок. Розробка аксесуарів та комплектуючих до флагштоків зі скловолокна передбачала, головним чином, тривалий термін експлуатації. Ми мінімізували наявність матеріалів, котрі мають обмежений термін експлуатації. Більшість матеріалів, що застосовуються, мають необмежений термін експлуатації та високі показники міцності. Всі аксесуари мають можливість легкої заміни та відновлення без залучення вузькоспеціалізованих спеціалістів.

Всі розробки пройшли тестування та практичні дослідження.   

Галерея

Наші роботи


флагшток на крыше фото флагшток на крыше фото

Замовити зворотній дзвінок

Ми з Вами зв'яжемося