Сувенірна продукція

Компанія «FlagService» виробляє сувенірно-подарункову продукцію з металу: значки, медалі, ордени, статуетки, нагрудні знаки. Така продукція дає можливість максимально урочисто провести будь-який захід і нагородити заслужених людей. Запропонуємо високоякісну продукцію за доступними цінами, що стане відмінним рекламним носієм вашої компанії. Наше підприємство виготовляє продукцію з символікою України, державних служб та інших організацій. Багаторічний досвід роботи наших дизайнерів дасть можливість реалізації надскладних ідей.

Сувенірна продукція з логотипом і корпоративні подарунки на замовлення — це показник статусу компанії і сприятливого ставлення до клієнтів і партнерів.

Корпоративні подарунки і брендована продукція з фірмовим логотипом необхідний атрибут для проведення промоутерських акцій, презентацій своєї продукції, конференцій, а авторські сувеніри для бізнес партнерів і подарунки до урочистих дат для співробітників компанії здатні не тільки підкреслити благонадійний імідж фірми, але і підняти робочий дух колективу.

Де краще замовити рекламно сувенірну продукцію?

Значки Україна купитиЗамовити сувенірну продукцію ви можете в нашій компанії. У нашому каталозі присутні всі види рекламної продукції, але за бажанням клієнта, ми можемо виготовити прапори, значки, ручки та багато іншого за ескізами замовника, клієнту необхідно тільки визначитися з носієм вашого логотипу.

Нанесення логотипу або будь-якого іншого малюнка, що характеризує вашу компанію — це просте, але ефективне рішення у виборі індивідуального подарунка партнерам. Ручки з логотипом компанії і інші письмове приладдя на яких буде зображена символіка завжди будуть на очах у клієнтів і партнерів.

Виготовлення сувенірної продукції в Києві передбачає застосування спеціального високотехнологічного обладнання і роботу фахівців з великим досвідом створення рекламно сувенірної атрибутики. Фахівці нашої компанії мають високу підготовку і великий напрацьований досвід у створенні рекламних носіїв.

Компанія Флагсервіс може виготовити рекламно сувенірну продукцію на різних носіях і з застосуванням різноманітних технік передачі зображення на поверхню:

  • виготовлення і нанесення фірмової символіки на прапори;
  • нанесення логотипу на ручки;
  • виготовлення значків і медалей;
  • виробництво прапорців маленького розміру;
  • корпоративні подарунки на замовлення;
  • а також нанесення індивідуальної символіки на інші носії.

Галерея

Наші роботи


Замовити зворотній дзвінок

Ми з Вами зв'яжемося