Флагштоки на будівлі

Флагштоки на будівлі замовленняЯк правило ці конструкції розташовані під кутом 45 , 60 або 90 градусів. Такий варіант розташування застосовується в умовах обмежених площ в міському середовищі. Найпростіші кронштейни зі змінним держаком з дерева, металу, пластику і флагштоки тривалого вживання зі скловолокна. Такі флагштоки ідеально підходять для застосування як з державною символікою, так і з корпоративною, і служать додатковим орієнтиром компанії або організації.Поширені способи установки флагштоків:
  • установка під кутом до будівлі;
  • установка на дахах будинків.

Перший спосіб - установка під кутом до будівлі.

Ці конструкції, як правило, розташовуються під кутом 90, 60 або 45 градусів. Такий спосіб розташування прийнято використовувати в умовах міського середовища або як допоміжний елемент використання прапорів із стаціонарними флагштоками.Флагштоки на будівлі застосовуються біля:
  • Державних установ.
  • Компаній корпоративного сектора.
  • Представництв іноземних держав.
  • Навчальних закладів.
 

Другий спосіб - установка на дахах будинків

Для даного способу прийнято використовувати флагштоки, виготовлені з скловолокна, які ідеально Замовлення флагштоків на будівляхпідходять для експлуатації в екстремальних умовах. Флагштоки, виготовлені зі скловолокна, мають набагато кращі технічні характеристиками, ніж флагштоки з металу, що є вагомою перевагою. Стійкість до повітряного потоку і відсутність остаточних деформацій є найбільш важливими характеристиками міцності матеріалу флагштока. Ідеально оброблена і стійка поверхня флагштока - це додаткові переваги, що дозволяють продовжити період експлуатації прапора. Завдяки гелієвому покриттю, флагшток максимально довго буде мати відмінний зовнішній вигляд. Відсутність необхідності у фарбуванні і поліруванні дозволяє значно зменшити експлуатаційні витрати при використанні флагштоків. Ще однією перевагою флагштоків зі скловолокна, є відсутність механічного шуму від доторкання металевих натяжних і шарнірних з'єднань, що досягається завдяки використанню підйомних шнурових канатів і використання ізольованих матеріалів.Найбільш головною позитивною характеристикою скловолокна є діелектричність, таккі флагштоки не проводять електричний струм. З урахуванням всіх вищезгаданих факторів, можна зробити висновок, що флагштоки зі скловолокна мають безліч переваг перед металевими флагштоками. Одноразові витрати на монтаж і установку флагштока на даху будівлі компенсуються відсутністю витрат при експлуатації флагштоків.

Наша мета

Основна мета нашої компанії - пропагування шанобливого і дбайливого ставлення до державної символіки. Ми прагнемо, щоб усі державні установи були оформлені відповідною національною символікою. Ми рекомендуємо обирати найбільш помітні місця на адміністративних будівлях для установки флагштоків і використовувати підсвічування в темний час доби. Правильно підібраний матеріал скловолокно, дозволить максимально довго підтримувати урочистий вигляд прапора України.Завантажити презентацію кутових флагштоків стандарт

Галерея

Наші роботи

Замовити зворотній дзвінок

Ми з Вами зв'яжемося