Флагштоки на будівлі

 

Вигідно і швидко — флагштоки на будівлі

 

Прапор, який красиво розвивається за вітром або неприступно рівний банер на флагштоку завжди привертає увагу серед сірих однотипних висоток. Його солідний вигляд надає важливості будь-якому закладу, підкреслюючи його офіційний статус.

Призначення і користь

Флагшток з прапором на будівлю, дах або земну поверхню — це вигідне рішення для прикраси вигляду, розміщення реклами або демонстрації корпоративного стилю. З його допомогою вдається привернути увагу відвідувачів і потенційних клієнтів.

Для максимальної видовищності місце монтажу вуличного флагштока підбирається з відмінною видимістю і широким оглядом. При комбінації декількох балок відстань між ними враховує вільний радіус для руху прапора. Незалежно від нанесеного малюнка, емблеми, логотипу та інших символів — полотно відмінно працюватиме як динамічна реклама.

 

Спосіб розташування: переваги

Компанія FlagService пропонує монтаж і установку як кутових (з нахилом на 45, 60 або 90 градусів), так і прямих фасадних флагштоків біля входу або на дах. Кожен з названих способів має своїм плюси.

Купити навісні флагштоки на будівлі знадобиться:

  • державним установам;
  • іноземним представництвам;
  • малим і великим елітним компаніям;
  • закладам навчального характеру;
  • спортивним стадіонам.

 

Тримачі досить стійкі проти сильних поривів вітру. Порівняно легка вага при міцному матеріалі конструкції підвищує його витривалість на довгий термін служби. До того ж, цей варіант найпростіший у використанні, так як не вимагає додаткового обслуговування.

Вертикальні флагштоки на дахах будинків постійно стикаються з різними погодними умовами. Тому для захисту від кліматичних перепадів використовують щоглу зі склофібри. Її технічні характеристики набагато ефективніше, ніж основи з металу або дерева аналогічних систем, а саме:

  • волокна скловолокна еластичні, тому незалежно від нахилу повертаються в початкове положення;
  • якісне покриття захищає від корозії;
  • правильна форма з потовщенням знизу робить конструкцію міцною;
  • діелектричні властивості принесуть свою користь під час грози.

 

Декорування настінними флагштоками на будь-який смак

Серед безлічі вигідних пропозицій виробника FlagService кожен зможе знайти для себе варіант до душі. Ціна флагштока на будівлю приємно здивує так само, як гідний рівень обслуговування.

 

Завантажити презентацію кутових флагштоків стандарт

Галерея

Наші роботи


Замовити зворотній дзвінок

Ми з Вами зв'яжемося