Прапори

Гарний прапор для багатоцільового використання

Прапор — це відмінний аксесуар для прикраси будь-якого заходу, головна мета якого — створювати святковий вигляд. Його можна зустріти на офіційних зустрічах, презентаціях, змаганнях або рекламних акціях. Для багатьох компаній цей атрибут не тільки виступає засобом залучення уваги, але і є повноцінною частиною іміджу. Будь-яка солідна фірма замовляє власний унікальний дизайн корпоративного прапора, який в подальшому стає символом успіху і єдності згуртованої команди.

Прапори на замовлення: привабливо і стильно

Виробник FlagService пропонує величезний асортимент послуг, серед яких:

 • друк прапорів в Україні під індивідуальні вимоги;
 • опрацювання макетів за ескізами;
 • виробництво прапорів стандартних видів (державні, фірмові, рекламні).

Висока якість дозволить використовувати виріб як в приміщенні (у вигляді банерів, настільних прапорців, навісних прапорів з гербом), так і на вулиці (полотна на флагштоках, на фасадах будівель, полотна з державним символом, гірлянди з прапорами країн світу). Виконуються всі види робіт:

 • підбір матеріалу в залежності від призначення використання;
 • спорядження кріпленням (тримає конструкцією);
 • підшивка, обробка краю великого і малого прапорця;
 • двосторонній або односторонній дзеркальний друк;
 • друк зображень, логотипів або написів будь-якого рівня складності;
 • установка на стіни, щоглу, дахи будівель або інші об’єкти.

 

 

 

 Вдалий рекламний інструмент — запорука впізнаваності

Виготовлення прапора в Києві не обмежує його реалізацію лише столицею. За допомогою служби Нової пошти або іншої організації з доставки, обраний товар буде готовий до отримання вже протягоПрапори в Українім декількох днів. Оформлення такої покупки може так само зацікавити учасників постановочних заходів або тематичних вечірок. Так, наприклад, в музейній інсталяції може стати в нагоді прапор світу, окремої країни, національний стяг з гербом або нейтральний прапор з логотипом.

 

Всі етапи — від розробки візуалізації до моменту створення

Який прапор буде краще виглядати на тому чи іншому торжестві, де правильніше його розташовувати, як підібрати матеріал — і на інші важливі питання команда FlagService з радістю готова дати відповіді. Поради та всебічна підтримка доведуть виріб до бажаного результату.

Для друку на тканині бажаного зображення є 3 види тканини, які довели свою корисність протягом довгого терміну експлуатації:

 • Атлас — робить вироби шовковими і блискучим. З нього роблять прапорці на стіл або прапори для приміщень;
 • Прапорова сітка — видає матове чітке зображення. Підійде для сублімації і трасферного друку, ідеально підходить для застосування на вулиці;
 • Поліестер — недорогий синтетичний матеріал, що підходить для короткочасного використання на відкритій місцевості.

FlagService — це компанія, у якої купити прапор не тільки швидко, але і досить вигідно. Оптимізована робота, персональна система цін і відповідальний підхід до справи допоможуть заощадити час і в стислі терміни отримати гарантовано якісний товар.

 

Вимоги до макетів

Галерея

Наші роботи


Замовити зворотній дзвінок

Ми з Вами зв'яжемося