Прапори

 

Виготовляємо прапори різних видів: державні, фірмові (з логотипом підприємства чи установи) та рекламні (для реклами продукту). Тканини - атлас, габардин чи поліестер для використання у приміщеннях та спеціальна прапорова сітка для вивішування на вулиці. Виконаємо різні види підшивок та кріплень в залежності від конструктива флагштока. Можливий одно- та двосторонній дзеркальний друк з логотипом вашої компанії.

Прапори - одно- та багатокольорові відзнаки у вигляді полотнища правильної геометричної форми. Без них неможливо уявити повсякденне життя. Зустріч з цим атрибутом чекає всюди, від нехитрого аксесуара транспортних засобів до проведення національних свят.

 

 

 

Наші прапори - лакмус доброго смаку

Купити прапор в Києві - завдання, вирішення якого спричинить певПрапори в Україніні наслідки, успіх або провал. Ми пропонуємо прапори за доступною ціною, якість яких не викликає сумнівів. Приватні і юридичні особи можуть замовити прапор в Києві і навершя для прапора з гарантією довговічною експлуатації.

Швидко і точно створимо проект прапорців рекламних для підвищення рентабельності вашого бізнесу. Неповторний стиль і економію коштів забезпечимо завдяки оптимізованій роботі сучасного обладнання. Відповідальність на етапах розробки і виготовлення прапорців в Києві - гарантія якісної роботи.

Прапор краще замовити у професіонала. Прийшовши до нас одного разу, ви переконаєтеся в цьому. Отриманий результат повністю виправдає ваші очікування.

Вимоги до макетів

Галерея

Наші роботи


Замовити зворотній дзвінок

Ми з Вами зв'яжемося