Флагштоки: Банер-бар

Флагштоки для зовнішньої реклами використовуються в Україні як ефективний маркетинговий хід. Їх основна мета — демонструвати інформацію, логотип, символіку, рекламні слогани та інше. Однією з кращих моделей, що поєднує в собі зручність і зовнішню красу, є — флагшток банер бар.

 

Характерні риси флагштоків Банер бар

 

Оснащена конструкція антивандальною системою: управляти підйомом і зняттям прапора може тільки власник. Банерна інформація завжди в розгорнутому вигляді, а яскраве оформлення привертає погляд. Поперечна перекладина обертає його на 360 градусів в залежності від поривів вітру. Це відкриває правильний цілодобовий огляд. У флагштока бетонна основа з кріпильним механізмом (анкерним з’єднанням). Прапор розміщений вертикально або горизонтально, розтягуючись обважнювачем.

 

Чому перевагу варто віддати системі «Банер бар»:

 • Баннер бар

  Користувачі встановлюють систему зовнішньої реклами, переважно, на відкритій місцевості. Завдяки міцному скловолокну (склад щогли) — флагшток витримає будь-яку погоду (не потьмяніє під сонцем, не пошкодиться від підвищеної вологості, не зламається від вітру з навантаженням в силі до 35 м / с). До головних переваг використання варто назвати:

  • стійкість проти корозії (іржі);
  • довговічність (термін служби до десяти років);
  • кріплення поперечної поперекладини не дозволяє вандалам пошкодити конструкцію;
  • легка вага — легко транспортується, швидко замінюється;
  • механізм, що обертається, дає огляд логотипу з усіх боків;
  • скловолокно є діелектриком (не проводить електричний струм).

 

Банер бар флагштоки — реклама майбутнього

Компанія пропонує купити систему Банер бар і інші моделі прямо зараз під стандартні або індивідуальні потреби. Ціна відповідає заявленій якості. Наші фахівці готові проконсультувати з будь-якого питання. Замовивши послуги з установки флагштока, клієнти можуть бути впевнені в тому, що товар збереже презентабельний і унікальний вигляд на довгий термін служби.

Завантажити презентацію флагштоків Банер-бар

Галерея

Наші роботи


Замовити зворотній дзвінок

Ми з Вами зв'яжемося