Флагштоки: Банер-бар

Поперечна горизонтальна перекладина, яка знаходиться у верхній частині флагштока, обертається на 360 градусів. Ця комплектація унеможливлює зняття прапора вандалами.Включає в себе:
 • анкерну основу для бетонування в грунт;
 • щоглу-флагшток;
 • навершя з цоколем, горизонтальну перекладину, що обертається;
 • кільця для кріплення прапора;
 • обтяжувач.
Прапор розміщений вертикально.Вивішування прапора здійснюється шляхом нахилу флагштока. Одна з кращих пропозицій нашої компанії - це флагштоки з поперечною поперечиною Банер-Бар. Вони поєднують в собі можливості використання їх як в рекламних цілях, так і в поданні логотипу компанії. Презентабельний і гарний зовнішній вигляд флагштоків, надає їм, застосування такого сучасного матеріалу як скловолокно. А традиційне використання флагштоків, як при розміщенні державної символіки, підвищить статус будь-якої організації.

Головні переваги флагштоків Банер-Бар

 1. Баннер барНадійність - обумовлена ​​високими характеристиками міцності скловолокна. Витримує вітрові навантаження до 25 м/с.
 2. Довговічність - термін експлуатації вимірюється десятиліттями.
 3. Мала вага конструкції флагштока - що полегшує його транспортування, установку і наступну зміну прапора.
 4.  Несприйнятливість до дій вандалів - забезпечується особливим кріпленням флагштока до основи і використанням спеціального механізму для заміни прапора.
 5. Прапор вашої компанії завжди буде залишатися в розгорнутому стані, і обертатися на 360 градусів - завдяки поперечині флагштока Банер-Бар.
 6. Велика розмаїтість флагштоків по висоті 6, 8, 9, 10 і до 12 м. - Дозволить гармонійно вписати ваш логотип або рекламу в місцевість розташування офісу, торговельного майданчика або павільйону.
 7. Безпека під час грози з блискавками - скловолокно є діелектриком.
 8. Стійкість до несприятливих факторів міського середовища.
 9. Не втрачають презентабельний вигляд - покриття з часом не змінює свій колір і не вимагає ремонту.

Замовляйте флагштоки Банер-Бар прямо зараз!

Наші фахівці із задоволенням проконсультують Вас з усіх питань. Досвід накопичений нами за багато років роботи дозволяє стверджувати, що якість матеріалів і виконувані нами роботи не викличутьЗамовити флагштоки у вас нарікань. Висловлюємо надію що результат нашої праці залишить у вас приємне враження і бажання до подальшої співпраці.

Завантажити презентацію флагштоків Банер-бар

Галерея

Наші роботи

Замовити зворотній дзвінок

Ми з Вами зв'яжемося