Флагштоки: Банер-ліфт

Вуличні флагштоки Банер ліфт виглядають красиво і презентабельно. Їх головне призначення — привернути до себе увагу і залишитися в пам’яті. Так само як в серії «Стандарт» його можна укомплектувати замком (система підйому і спуску ховається всередині щогли, а вихідна кришка закривається на ключ) або лебідкою (обладнання у вигляді котушки з ручкою) і поперечним механізмом розміщення прапора. Заміна інформаційного прапора здійснюється пусковим механізмом вертикально. За часом процес займає кілька хвилин.

 

Банер-ліфт — вдалий вибір з перевагами

До складу комплектації входить: основа для бетонування грунт, щогла (міцна завдяки склонитки), наконечник, кріплення (кільця, карабіни), утяжелитель і механізм спуску. Переваги системи банер-ліфт:

  • заміна прапора проводиться опусканням баннерного плеча, а не нахилом щогли (що відрізняє його від системи банер-бар);
  • міцність матеріального складу — елементи виготовляються зі скловолокна (воно гнучке, не ламається, стійке до перепадів температур);
  • вага конструкції знижує навантаження на бетонну основу;
  • прихована система підйомного механізму не псує зовнішній вигляд флагштока і вберігає його від зловмисників;
  • обертання поперечної перекладини забезпечує зниження вітрового навантаження на прапор (підвищується термін експлуатації тканини).

 

Монтажні роботи по установці флагштока — швидко, надійно

      Робочий процес: підстава (анкерна конструкція) бетонується. Зовні щогли або всередині, (цільна вісь з конічною звужується формою) проводиться шнур і закріплюється на кнехти або внутрішньому замку. Розташування поперечини визначає положення прапора на щоглі (обертання під кутом 360 °). Напрямок залежить від повітряного потоку.

      Флагштоки з банер ліфтовим механізмом відрізняються довговічністю. Його встановлюють в громадських місцях, на вибір клієнта надані стандартні моделі або індивідуальні системи. Заявлена ​​ціна вигідна і економна, враховуючи, що товар прослужить довгі роки.

 

Завантажити презентацію флагштоків Банер-ліфт

Галерея

Наші роботи


Замовити зворотній дзвінок

Ми з Вами зв'яжемося