Кабінетні флагштоки

Для створення стильного і представницького вигляду всередині приміщення — кабінетний флагшток ідеальний варіант. Цей атрибут гармонійно доповнює інтер’єр, демонструючи статус оформлення на належному рівні. До древка з підлоговою підставкою можуть кріпити національний, корпоративний або рекламний прапор на одне або більше держаків. Флагштоки в кабінет — це завжди престижно.

 

Сфери застосування і вдалі варіанти розташування

 

Купити підставки з прапором для емблеми компанії вважають за краще як малі, так і великі корпорації. Їх виставляють в залах засідань, холі, офісах або в прийомних. Основна користь такої частини обстановки — демонстрація солідності і престижу. Кожна модель відрізняється:

  • легкою експлуатацією без спеціального обслуговування;
  • швидкою заміною зношених деталей;
  • стійкістю до деформацій.

Для максимальної привабливості розроблений барвистий прапор вимагає не тільки якісний флагшток, а й гідне місце. Подвійні або потрійні опори найкраще виглядають у вестибюлі навпроти входу, де їх зможе оцінити велика кількість відвідувачів. Однощоглові флагштоки підходять для трибун близько виступаючого, підтримуючи солідність образу. В офісах кабінетний флагшток прийнято розташовувати по праву руку високопоставленої особи або біля вікна, використовуючи переливи світла на тканині для кращого вигляду.

 

Характеристика флагштоків для кабінетів від FlagService

 

Підставки з кріпленням для прапора виготовляються з міцного матеріалу (на вибір — дерево або метал). Цінова політика компанії на кабінетні флагштоки досить гнучка, дозволяючи підібрати складові під запланований бюджет. На окрему увагу заслуговують характерні риси флагштоків від FlagService:

  • Універсальність: всі параметри регулюються (висота, напрямок, розбирання). Сфера застосування — не обмежена (можна виносити на вулицю під час заходів);
  • Відповідність стилю: кожен клієнт зможе підібрати матеріали під загальний колір кімнати або меблі. Як бюджетний варіант, металева щогла може фарбуватися під дорожчий вид деревини (наприклад дуб, червоне дерево, горіх).

 

Якщо потрібно купити кабінетний флагшток терміново, FlagService завжди має в наявності на складі ряд стандартних моделей за вигідною ціною.  Потрібна оригінальність? Команда компанії з креативним підходом розробить макет і відтворить бажане за максимально короткий час. Ознайомитися з можливими варіантами флагштоків можна по фото на сайті.

Галерея

Наші роботи


Замовити зворотній дзвінок

Ми з Вами зв'яжемося