Мобільні флагштоки: Телескопічні

Висота від 2,5 м в складеному вигляді до 5,5 метрів в максимально розгорнутому. Може мати основу під навантаження або анкерну для вкручування в грунт.

Мобільні флагштоки покликані інтегрувати бренд в захід (презентація, семінар, виставка, вуличне свято і т.д.), є іміджовим засобом зовнішньої реклами, тому що на прапор рідко наносяться рекламні повідомлення - як правило використовується тільки найменування торгової марки і логотип. До того ж такий вид розміщення інформації більш ефективний, ніж звичайний рекламний банер. Справа в тому, що прапор, встановлений на конструкцію здатний мимоволі коливатися під впливом потоків повітря (тобто динамічний). При цьому інформація залишається читабельною і доступною для огляду.

Переваги мобільних телескопічних флагштоків

  1. Флагштоки мобЗамовити флагштокиільного типу мають ряд переваг перед аналогічними конструкціями. Метраж мобільних флагштоків дозволяє розміщувати інформацію для глядачів на найбільш оптимальному рівні для сприйняття. При цьому інформація помітна на великих відстанях. Незважаючи на свою висоту, мобільні флагштоки є компактними пристроями, так як при бажанні складаються, набуваючи малий розмір. Можливість розкладати флагшток на потрібний розмір, дозволяє використовувати його не тільки на вулиці, але і в приміщенні. Мобільні флагштоки прості у використанні. Зібрати або розібрати конструкцію не складе труднощів, навіть якщо Ви користуєтесь нею вперше. Довговічність використання, завдяки тому, що вони виготовляються з міцного алюмінію, який не піддається деформації ні під вітром, ні під вагою прапора.

Завантажити презентацію телескопічних флагштоків [spoiler]

Галерея

Наші роботи

Замовити зворотній дзвінок

Ми з Вами зв'яжемося