Умови зберігання та експлуатації прапорів

Наша компанія ставить собі на меті впровадження на території України «якісно нової культури споживання прапорової продукції». Ми прагнемо, щоб прапори на флагштоках мали бездоганний вигляд та тривалий термін експлуатації. Що для цього потрібно? Відповідь проста. Якісні флагштоки, що виготовлені для тривалої експлуатації прапорів, та спеціальні технології виготовлення прапорів.

Флагштоки. Ми виготовляємо флагштоки зі скловолокна. Даний матеріал має ідеально гладку поверхню. Будь-які механічні пошкодження тканини на наших флагштоках неможливі. Це впливає на те, що за будь-якої погоди, прапорова тканина вільно «ковзає» щоглою. Тканина не матиме поривів чи зачіпок від залишків фарби, зварювальних стиків тощо.

Прапори. Якість зображення. Для того щоб прапори мали яскравий вигляд, ми застосовуємо термосублімаційний друк. Цей  спосіб нанесення зображення дозволяє отримати стійкість до ультрафіолетового впливу. Механічні характеристики. Для максимальної міцності прапорів ми застосовуємо спеціальні тканини основ’язальної текстури. Для підшиву застосовуються армовані нитки та ущільнюючі матеріали. Для кріплення на флагштоки зі скловолокна ми застосовуємо комплектуючі, що мають стійкі характеристики до впливу агресивного середовища. При цьому ці кріплення мають високі показники на розривне навантаження.

Але що є важливим, коли клієнт отримав якісну продукцію? Важливим елементом продовження строків застосування прапорів є виконання умов зберігання та експлутації. Якщо клієнт дбатиме про прапор виконуючи дані умови, на флагштоках сяятимуть охайні  прапори. Прання, дрібний ремонт та правильно підібраний конструктив кріплення прапору максимально продовжить строк експлуатації.

Умови зберігання та експлуатації прапорів можна отримати тут.