Прапори України

Замовлення прапора для своєї організації - це новий ступінь у розвитку, адже при його покупці, ваша компанія придбає не просто логотип на тканині, а зовсім інший статус. До вас почнуть ставитися як до абсолютних експертів і професіоналів. Просто купити прапор України в Києві недостатньо, потрібно точно знати, що буде зображено на тканині, для цього злегка заглибимося в історію.

 

Трохи про призначення, щоб знати, навіщо купувати прапор України.

 

Прапор - це найдавніший і найсимволичніший винахід людини. Ще в античні часи, різні племена, невеликі держави заявляли про себе за допомогою прапора. Те, що написано на самому продукті або зображено завжди означає історичну дату, значущі події. Навіть колір є символікою, яка може означати менталітет суспільства, а значить потрібно ретельно підбирати його дизайн. Купівля прапора України виділить вас перед вашими конкурентами.

Яку тканину вибрати для прапора України?

Прапор України замовитиПрапорова сітка відмінно підійде для вуличного прапора. Якщо тканину потрібно підібрати для приміщення, тоді варто зупинитися на атласі, габардині або поліестері. FlagService зробить прапор з вашим логотипом одно, або двостороннім дзеркальним друком.

Виготовлення прапорів України в Києві

Компанія друкує на текстильній продукції в широкому форматі, така специфікація робить зображення більш яскравим і чітким. Ваш прапор зможуть не просто побачити, а обов'язково сфокусують свою увагу на ньому. Перенесення зображення на тканину здійснюється сублімаційним термодруком. Фахівці зроблять акуратний, яскравий і якісний прапор, який стане гордістю вашої організації.

Вимоги до макетів

Галерея

Наші роботи

Замовити зворотній дзвінок

Ми з Вами зв'яжемося