Прапори України

Прапор України — це гордість країни, символ сили і незалежності її народу. Як атрибут любові до батьківщини його використовують в оздобленні навчальних закладів, міжнародних виставок, фасадів звичайних і адміністративних будівель, державних установ. Багато компаній вивішують український прапор на своїх флагштоках як знак поваги і приналежності до нації.

У нас ви зможете замовити прапор України на тканинах: поліестер, атлас, габардин. З одностороннім або двостороннім дзеркальним друком. Варіанти підшивки прапора (кишеня, карабіни, люверси) залежать від конструкції флагштока, на якому буде вивішуватися прапор і підбираються індивідуально.

Комфортні покупки, не виходячи з дому: не відмовляйте собі в кращому

Прапор України замовити

Якщо виникло питання — де купити прапор України, то варто відразу відповісти, що можливості є як серед звичайних торгових точок на ринку, так і на просторах інтернету. Однак оформлення замовлення через онлайн-магазин має значно більше переваг:

  • Вартість: завдяки відсутності багатьох статей витрат, які виникли б при утриманні лавки, ціна на прапор України або будь-яку іншу продукцію значно нижче;
  • Якість: найчастіше знайти полотна з національним забарвленням можна лише в сувенірних магазинах, де важлива кількість продаваних одиниць, а не їх вигляд або термін служби. Справжні спеціалізовані прапори можна знайти лише на представницьких сайтах, яким і є FlagService. Компанія порадує клієнтів зносостійкими товарами, якість яких поза конкуренцією;
  • Доступність: купити прапор України в Києві або в будь-якому іншому місті стало простіше як ніколи. Витративши декілька хвилин на підтвердження вибору, служба Нової пошти доставить посилку протягом 1-3 днів (по Києву — в середньому 1-2 години);
  • Вибір і розробка: відкрити і переглянути варіанти з каталогу можна в будь-якому місці, де є вихід в мережу. Крім ознайомлення зі стандартними моделями прапора України, пропонується унікальна можливість створити і реалізувати власний макет.

Переваги замовлення товарів через FlagService

Синьо-жовте полотнище — це не тільки державна символіка, але й елемент для залучення уваги в рекламних цілях. Декороване оформлення вуличного, настільного або іншого виду флагштока завжди виглядає презентабельно і приємно. Купити прапор України — означає надати офіційності і краси запланованого заходу, тому важливо, щоб він зберігав гідний вигляд при будь-яких обставинах. Прапор України від FlagService:

  • має яскраві барвисті кольори;
  • не затирається;
  • стійкий до розтяжок і деформацій;
  • надає солідний зовнішній вигляд місцю розміщення.

Розмір, спосіб обробки краю, матеріал — всі ці та інші моменти можна уточнювати і змінювати на свій розсуд. Рішення замовити прапор України в класичному вигляді або реалізувати власний проект дизайну буде вдалим в будь-якому випадку, викликаючи схвальні погляди оточуючих і приємне враження.

 

Вимоги до макетів

Галерея

Наші роботи


Замовити зворотній дзвінок

Ми з Вами зв'яжемося