Мобільні флагштоки: Віндер (Парус)

Представлені у трьох висотах 2, 3 та 4 метри, виготовлені з високоякісного анодованого алюмінію та можуть мати різні основи: пласкі для підлоги та анкерні, що вкручуються в грунт.

Мобільні флагштоки Віндер представляють собою алюмінієву стойку для розміщення прапора. При цьому прапор має закруглену форму.

Winder flag призначені для використання на вуличних відкритих просторах: презентаціях, спортивних заходах. І покликані інтегрувати бренд, візуалізувати його для глядачів.

Особливості мобільного флагштока Віндер (Парус)

Флагштоки типу Віндер для розміщення прапора Парус можуть бути різної висоти від 2 до 4 метрів. Являють собою алюмінієву конструкцію, яка також складається з окремих секцій. При цьому одна з них, верхня, має фіксований радіус вигину.

Даний тип флагштоків має свої переваги перед аналогами.

 1. Флагшток ПарусВелика площа для розміщення рекламної інформації.
 2. Привертає увагу форма і дизайн. Завдяки вигнутому верху, флагштоки Віндер Парус більше аналогічних варіантів привертають увагу глядачів.
 3. Динамічне презентування бренду. Відбувається це за рахунок того, що флагшток здатний обертатися у напрямку вітру.
 4. Зручність у перенесенні. Завдяки розбірним секціям, флагшток легко складається у багажне відділення легкового автомоіля.
 5. Простота у використанні. Навіть якщо Ви використовуєте таку конструкцію вперше, її монтаж не завдасть вам великого клопоту. Досить зібрати алюмінієву підставку, одягнути на нього прапор і вкрутити щоглу в основу.
 6. Легка вага. Що також робить перенесення флагштока зручнішою.
 7. Довговічність. Конструкція таких флагштоків забезпечує максимальний захист прапора при використанні його на вулиці.
 8. Універсальність. Флагштоки Віндер Парус придатні для використання як на вулиці, так і приміщеннях, завдяки можливості самостійного регулювання висоти щогли.

Особливості використання флагштоків Віндер Парус

Існують різні варіанти підставок для флагштоків Віндер Парус. Остаточний варіант вибирається залежно від місця і варіанту використання флагштока. До різних варіантів підставок відносяться наступні:

 • плоска металева підставка квадратної форми для використання в приміщеннях;
 • водоналивной блок із пластику для використання на вулиці або в приміщеннях;
 • вкручувана підставка для використання на пухких поверхнях при вуличному розміщенні (пісок, сніг, грунт)

Варто відзначити, що використовувані сучасні матеріали для виготовлення мобільних флагштоків, зокрЗамовити флагштокема алюміній, забезпечують довгий термін служби флагштока. При використанні на вулиці флагштоки з алюмінію не деформуються і не бояться корозії при зіткненні з водою.

На сьогоднішній день існує величезна кількість варіантів рекламування та подання бренду. Але використання мобільних флагштоків по праву займає лідируючі позиції, тому що при всій простоті використання, вони найбільш вдало і запам'ятовується представляють рекламні повідомлення і привертають до себе увагу аудиторії.

Якщо у Вас є потреба у виготовленні флагштоків Віндер, то Ви можете звернутися до наших фахівців. Якість і оперативність виконання замовлення Вам гарантовані.

Завантажити презентацію флагштоків Віндер (Парус)

Галерея

Наші роботи

Замовити зворотній дзвінок

Ми з Вами зв'яжемося