Чому ми називаємо вуличні флагштоки зі скловолокна енергоефективними?

Чому ми називаємо вуличні флагштоки зі скловолокна енергоефективними?

Вибір матеріалу – скловолокна, є вирішальним для нас при виробництві вуличних флагштоків. Причини такого вибору ми опишемо в сьогоднішній публікації.

  Серед існуючих матеріалів, скловолокно є оптимальним вибором нашої компанії. Враховуючи тривалий досвід виробництва та експлуатацію флагштоків з прапорами, ми дійшли висновку про використання скловолокна. Основні відмінності по матеріалам ми описали раніше. До цього ми долучили побажання наших клієнтів, котрі ми роками отримували у зворотньому зв’язку та в безпосередньому контакті під час сервісного обслуговування на об’єктах наших клієнтів. Головним питанням, що виникало у клієнтів, було подальша експлуатація та використання флагштоків. Для замовників є важливим, щоб під час експлуатації залишався якісний зовнішній вигляд та були відсутні експлуатаційні витрати. Зовнішній вигляд ми забезпечили унікальним виробничим циклом флагштоків та якісними комплектуючими, що відтестовані сучасним обладнанням. Експлуатаційні витрати ми зменшили завдяки відсутністі необхідності фарбування флагштоків та застосуванню регульованих анкерних систем, які виключають необхідність залучення додаткових механізмів.

 І найголовніше питання, на яке ми звернули особливу увагу — вплив на екологію планети. Після встановлення флагштоків, ми не забруднюємо природнє середовищами залишками обробки матеріалів, залишками старої фарби, викидами машин та механізмів і інше. Ми вважаємо, що ми відповідальні за збереження планети, тому й радимо застосовувати наші флагштоки.

Додамо також, що термін експлуатації прапорів на наших флагштоках значно подовжується. Таким чином, ми пропонуємо нашим клієнтам: одноразові витрати на придбання флагштоків, відмову від експлуатаційних витрат під час застосування флагштоків, збереження довкілля в поєднанні з унікальним зовнішнім виглядом!

   Запрошуємо до співпраці!

Залишити комментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *