Рубрика: Публікації

Що потрібно знати щоб купити флагштоки?

Ми пропонуємо клієнтам нашої компанії покрокову інструкцію по замовленню флагштоків. Опишемо всі важливі етапи і відповімо на найбільш поширені питання.

      Перше - ціна флагштока. Замовляючи вуличні флагштоки в нашій компанії, ви отримуєте пряму вартість виробника флагштоків.

      Друге - матеріал флагштока. Ми детально розписали всі переваги флагштоків зі скловолокна в статті.  Дана стаття повністю вичерпує всі питання щодо вибору матеріалу флагштоків. Наша компанія має досвід виробництва з усіх наявних матеріалів. Ми обрали найкраще, флагштоки зі скловолокна є оптимальним вибором.

    Третє - конструктив флагштока. Є два основних типи конструктивів флагштока для використання прапорів: флагштоки стандарт і флагштоки з поперечною перекладиною.

  1. Флагштоки «Стандарт» мають зовнішнє використання прапорів, де шнур розміщений зовні флагштока. У цьому варіанті можуть використовуватися як вертикальні, так і горизонтальні прапори. Даний вид флагштоків є найбільш папулярним. Слід зазначити, що флагштоки зі скловолокна, не створюють звуків від удару металевого троса, як у металевих флагштоків. Термін служби прапорів максимально подовжується за рахунок ідеальної гладкості поверхні флагштока. Для того, щоб уникнути стороннього проникнення до прапорів, можливе використання спеціальних «антивандальних» конструктивів: флагштоки стандарт-замок і флагштоки стандарт-лебідка.
  1. Флагштоки з поперечною перекладиною ідеально служать для використання прапорів в якості рекламного зображення. Прапор в такій комплектації залишається розгорнутим навіть в безвітряну погоду. Комплектація поперечної перекладини має два конструктиви: флагштоки банер-бар і флагштоки банер-ліфт.

Відмінність лише в тому, що в першому варіанті заміна прапора проводиться з землі за допомогою нахилу флагштока, а в другому варіанті заміна прапора проводиться при вертикально встановленому флагштоку.

          У даній статті описані всі необхідні параметри для тих, хто прийняв рішення купити флагшток і як підібрати конструктив. Що можна додатково описати в перевагах, якщо приймається рішення про вибір флагштоків зі скловолокна? Ми це називаємо енергоефективністю флагштоків і детальний опис можна прочитати в цій статті.

         Ми можемо точно сказати, що вибираючи флагштоки зі скловолокна, клієнт отримує справедливу ціну, максимальний термін служби прапора і флагштоків, унікальні естетичні особливості.

         Запрошуємо до співробітництва!

Вітання FlagService з нагоди новорічних свят

Шановні колеги!

Наш колектив вітає всіх партнерів з нагоди новорічних свят. Ми зичимо всім міцного здоров’я, розвитку та процвітання. Ми хочемо побажати святкового настрою й мирного неба. Ми вдячні за співпрацю 2019-го року та сподіваємось на плідну співпрацю 2020-го. Нехай очікування та сподівання стануть реальністю!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Щиро Ваша, команда FlagService TEAM Ukraine.

Інформація щодо виробництва флагштоків

Шановні клієнти нашої компанії!

Маємо повідомити вас про наміри щодо термінів роботи на виробничому майданчику нашої компанії на період грудень 2019 – січень 2020 року. В зв'язку з підготовкою до новорічних та різдвяних свят, та традицією в європейських країнах щодо святкування з 25 грудня до 2 січня, ми матимемо перерву в роботі на даний період. При цьому, поточного року ми проводимо технічне поліпшення, що почнеться з 15 грудня. Заплановано технічне переоснащення зварювального цеху й ми закінчимо ці роботи до 10-го січня. В даний період ми виконаємо заплановані роботи по доукомплектації та технічному поліпшенню. Хочемо зазначити, що всі заявки на виробництво, котрі є в наявності, ми виконаємо вчасно й відвантажимо згідно погоджених графіків. Додамо також, що ми сформували складські запаси, що дозволять відвантажувати готову продукцію за запитами клієнтів. Обмеження на даний період, стосуватимуться тільки виготовлення кольорових флагштоків, та флагштоків із зміненою конструктивною частиною.

Окремо зазначаємо, що технологічні поліпшення, котрі ми запровадимо, матимуть додаткові переваги для наших клієнтів. За результатами проведеної роботи ми збільшуємо проектні можливості випуску готової продукції, зменшуємо час на виготовлення окремих конструктивів наших флагштоків й звісно, якісно покращуємо наші флагштоки.

Виготовлення та параметри вибору вуличних флагштоків

Що є важливим для наших клієнтів при виборі флагштока? Основні відповіді ми наведемо в даній публікації.

Основоположним фактором при виборі флагштока є ціна. Цю відповідь ми отримуємо від більшості клієнтів, з якими працює наша компанія. Хочемо зазначити, що ціна флагштоків найкраще характеризується в девізі, який використовує наша компанія: «Кращі флагштоки, за справедливою ціною». Що відображає ціна наших флагштоків? Витрати на безпосереднє виготовлення, такі як: заробітна плата кваліфікованого персоналу, витратні матеріали, амортизація виробничих потужностей, адміністративні витрати. Хотілося б відзначити, що крім безпосереднього виготовлення флагштоків, ми ведемо і дослідницьку діяльність по розробці конструктивів флагштоків і продукції прапора. Ми проводимо технічну перевірку вхідних матеріалів і готової продукції. Важливим у цій роботі є і те, що ми підтримуємо «зворотний зв'язок з клієнтами», щоб відповідати всім очікуванням.

Другим, за частотою запитів, є питання про переваги і характеристики флагштоків зі скловолокна, які описані нами в статті. Ми ведемо активну консультаційну роботу з нашими клієнтами, щоб визначити цілі і завдання пов'язані з використанням флагштоків.

Якщо зв'язати дані питання між собою, що вийде? Клієнт хоче отримати якісну продукцію за доступною ціною. Ми забезпечуємо можливість оптимізувати виробничі витрати, що тягне за собою прийнятну і доступну ціну. Ми проводимо акції, які дозволяють клієнту отримати флагштоки з істотним дисконтом. Все це, поряд з якістю, що є предметом нашої особливої ​​гордості, дає клієнтові можливість отримати флагштоки з оптимальним показником «ціна-якість».

 До всього, ми хотіли б зупинитися і на важливих перевагах, які ви отримуєте, розміщуючи замовлення на нашому підприємстві. Ми забезпечуємо сервісне, гарантійне і післягарантійне обслуговування флагштоків кваліфікованим персоналом. Також пропонуємо комплекс додаткових умов роботи, які потрібні клієнтові. До їх числа належать: доставка, установка, монтаж. Ми володіємо мережею дилерських центрів, які максимально наближені до наших клієнтів. Ну і головне, наші флагштоки мають найменші експлуатаційні витрати і оригінальний зовнішній вигляд. Ми пропонуємо вам придбати кращі флагштоки за справедливою ціною!

Запрошуємо до співробітництва!

Послуги широкоформатного друку при виробництві банерів

     Наша компанія має можливість, за потреби клієнта, надати послуги широкоформатного друку. Ми виготовляємо всі різновиди друку на банері, сітці, плівці, папері. Маємо можливість робити великі полотнища з рекламним зображенням для зовнішнього і внутрішнього застосування. При потребі комплектуємо спеціальними кріпленнями, що застосовуються  в рекламі. Великі банери комплектуємо люверсами, за допомогою яких відбувається кріплення до каркасу рекламної конструкції.  Застосування спеціальних видів фарб та, власне, самих матеріалів, дає можливість отримати стійке до зовнішнього впливу зображення.

     Окремо хочемо зупинитися на виготовленні огороджувальних стрічок, котрі застосовуються компаніями аграрного сектору при демонстрації власних виробів на «Днях поля».  Виготовляються дані вироби на традиційній сітці «Mash»,що активно застосовується при виробництві брендмауерів. Доступні довжини цього сезону 100 та 300 м. Даний матеріал має якісні характеристики кольоростійкості та відмінно експлуатується на відкритому просторі. Замовники зможуть віддрукувати повнокольорові зображення, що матимуть стійкі параметри від дії УФ-випромінювання. Запрошуємо компанії до співпраці!

Конструкційні особливості флагштоків зі скловолокна

Наші публікації направлені на те, щоб замовники могли отримати максимально детальну інформацію та скерувати свій вибір в бік вуличних флагштоків зі скловолокна. Ми вже достатньо писали про переваги наших флагштоків відносно інших матеріалів. Далі ми хочемо описати додаткові важливі елементи, з якими зустрічаються наші клієнти при виборі флагштоків.

Однією з важливих переваг є також розмір та властивості облаштування фундаменту. Враховуючі діючі в Україні Державні будівельні норми та правила «Основи та фундаменти споруд», маємо певні правила, що визначені даним нормативним документом. Приймаючи до уваги надлегку вагу наших флагштоків, норми розміру фундаментів є значно меншими. Що це означає на практиці?  Клієнт оплачує зменшені об’єми матеріалів, що необхідні при облаштуванні фундаменту. Відсутня необхідність застосування додаткового армування. Можемо зазначити, що діаметр основи фундаментного блоку складає від 300 мм до 400 мм, глибина від 800 до 1200 мм, в залежності від висоти флагштоку.  Це все призводить до зменшення витрат при розрахунку вартості всього проекту.

Також можемо сказати, що надлегка вага дає можливість облаштовувати флагштоки на зовнішніх бетонних блоках. Це зацікавить тих клієнтів, котрі обмежені використанням грунтової основи для встановлення флагштоків. Це також дає можливість застосовувати флагштоки тимчасово під час проведення певних заходів чи івентів. Тож запрошуємо до співпраці!

 

Які характеристики флагштоків важливі для клієнта?

         Для нашої компанії важливим питанням є надання максимально якісних послуг і товарів для клієнтів. Ми працюємо над розширенням послуг, які ми зможемо надавати, щоб стати надійним партнером в реалізації проектів.

         Останнім часом ми активно працюємо над розширенням мережі дилерських представництв по всій території України. Що це дає клієнтові? Наші дилери зможуть надати консультацію по матеріалах, вибрати оптимальне місце установки флагштоків зі скловолокна, провести безпосередньо самі роботи по установці. Надалі наш дилер зможе провести сервісне обслуговування флагштоків, заміну прапорів. Важливим є те, що постійний контакт з дилерами має функцію «зворотного зв'язку». Це дає нам можливість вносити корективи в технічні і рекомендаційні матеріали і оперативно доносити клієнтам про зміни і додаткові сервіси.

       У 2019 му році ми значно розширили мережу дилерських представництв. На 2020-ий рік ми поставили амбітну мету: бути представленими в кожному обласному центрі України. На зимовий період заплановано ряд тематичних семінарів-практикумів для наших дилерів, що дасть можливість підняти на більш якісний рівень підготовку партнерів. Ми хочемо і будемо ближче до наших клієнтів!

 Акційна пропозиція до Дня Державного прапору України на флагштоки та прапори України

Щороку компанія FlagService заохочує громадян нашої країни до активного застосування державної символіки у святкові дні. 2019-ий рік теж має таку акцію. Патріотичним громадянам ми даруємо акційний пакет флагштоків зі скловолокна та прапори України. Кожен, хто має на меті отримати продукти високої якості, отримує спеціальну цін та відмінний сервіс. Запрошуємо Вас до можливості оформити приватне домоволодіння флагштоком зі скловолокна та підтримати власну державу. Ми  підготували спеціальні прапори для зовнішнього використання з найміцнішої поліестерової тканини. Про спеціальні акційні пропозиції ви зможете дізнатися від наших менеджерів в розділі контатки.

Спільна презентація флагштоків від УАВІ та FlagService

16.08.2019 наша компанія спільно з «Українською асоціацією візуальної індустрії» провели презентацію на тему: «Флагштоки зі скловолокна – сучасний вид найстаршого виду реклами. Сфери застосування та перспективи розвитку».  Під час заходу ми ознайомили учасників ринку з нашими продуктами, досвідом діяльності та перспективами співпраці. Основою нашої діяльності є привнесення на ринок України міжнародних норм та правил застосування прапорової продукції. Ми намагаємось донести культуру застосування флагштоків зі скловолокна. Все це ми виклали у формі презентації присутнім членам  асоціації. Важливо сказати, що ми всіляко підтримуємо діяльність асоціації. Спільна робота учасників ринку привносить спільні підходи та норми  співпраці. Наша компанія є учасником цієї асоціації і буде вносити свою частку в якісну роботу ринку візуальної індустрії. Сподіваємось, що наша доповідь була цікавою  ))).

Флагштоки «Віндер» від FlagService

       2017-року наше підприємство запустило власну лінійку флагштоків «Віндер». Наші інженери, разом з виробничим відділом розробили креслення флагштоків для рекламного експонування зображення. Що потрібно знати про такі флагштоки?

Виготовляються з матеріалу анодований алюміній. Діаметр труби, що застосовується, має 20 мм. Товщина стінки 2 мм. Секції є кратними висоті 2,0; 3,0 і 4,0 м. Для кріплення флагштоків є бурові стержні, вбивні стержні, квадратні основи. В окремих випадках використовується додаткове обважнення у вигляді наливної основи. Для закріплення прапору, на флагштоці розміщено фіксатор. Флагшток легко монтується та має малу вагу.

Прапори мають розміри-650*1600, 650*2400 і 650*3200 мм для відповідного розміру флагштоку. Прапори друкуються з одностороннім та двостороннім дзеркальним друком.

Стандартне пакування передбачає транспортну упаковку, за бажанням клієнта флагштоки пакуються в чохол.

Для чого використовуються такі флагштоки?

Наші флагштоки є оптимальним вибором для компаній, котрі рекламують торгову марку, продукт чи захід. Враховуючи те, що флагштоки легко монтуються, ви швидко зможете зібрати конструкції на місці безпосереднього встановлення. Такі рекламні конструкції матимуть оригінальний вигляд та вирізнятимуть вас серед компаній конкурентів. Останнім часом, ці конструкції отримали застосування серед компаній аграрного сектору під час проведення «Днів поля».

Наша компанія запрошує партнерів та клієнтів до співпраці!