Рубрика: Публікації

Флагштоки кабінетні від FlagService

Наша компанія пропонує клієнтам різноманітні варіанти кабінетних флагштоків для використання в приміщеннях. Ми готові запропонувати дерев'яні підставки з точеним різьбленим древком, комбіновані кабінетні флагштки з дерев'яною підставкою і металевим древком, флагшток кабінетний з МДФ і металевим древком. Флагштоки виробляються з використанням сучасних технологій і якісних оздоблювальних матеріалів.
Ми пропонуємо різні форми і виготовляємо флагштоки на власній виробничій базі. Флагштоки використовуються під один, два і більше прапорів. Прапори на кабінетні флагштоки можуть бути з шовкової тканини, габардину або атласу. При друці прапорів використовується односторонній і двосторонній дзеркальний друк. В окремих випадках, прапори виготовляються за допомогою зшитих полотнищ тканини. При використанні кабінетних прапорів України, ми пропонуємо додаткову обшивку золотистою бахромою по периметру. Просимо ознайомитися з нашою пропозицією!

Флагштоки вуличні зі скловолокна з прапором України

     Наша компанія звертає особливу увагу на якісне надання послуг нашим клієнтам. Під час реалізації проектів ми  консультуємо покупців щодо оптимального вибору щогли-флагштоку, його висоти, та комплектації. Наші спеціалісти запропонують якісні рішення щодо місця встановлення та необхідних технічних даних. Особливу увагу ми звертаємо на прапори, котрі застосовуються на наших флагштоках. Спеціальні тканини та спосіб виготовлення, призначені для зовнішнього використання. Ми слідкуємо за тим, щоб обрані у виробництві матеріали, мали подовжений термін застосування, охайний вигляд протягом часу експлуатації, та були витривалими відносно поривів вітру. В поєднанні з нашими флагштоками зі скловолокна, це дасть можливість отримати максимальний термін експлуатації та якісний вигляд інсталяції.

    Ми провели відповідні дослідження, щоб підібрати якісні технічні характеристики витратних матеріалів та отримали високі показники зносостійкості. Наша робота спрямована на задоволення потреб наших клієнтів!

Флагштоки зі скловолокна з прапором України та Європейського Союзу

   Наша компанія працює над тим, щоб флагштоки мали особливу архітектурну функцію. Ця функція полягає в тому, що оригінальна конусна форма з золотистою верхівкою гармонійно підкреслює весь ансамбль побудованих споруд. Саме наші флагштоки, маючи білий колір, оригінально інтегруються в міське середовище. Ми пропонуємо клієнтам повний набір функціональних рішень для флагштоків. Це і сам флагшток і спеціально підібрані конструктиви, зручна система кріплення флагштока, нижнє декоративне накриття. Весь цей набір якісно відрізнить наші флагштоки від будь-яких інших. …view the rest

Переваги флагштоків зі скловолокна

З метою продовження довговічності і підвищення основних експлуатаційних властивостей наших флагштоків, ми зупинилися на виборі матеріалу - скловолокно. Матеріал являє собою пласти тканини зі скловолокна і сполучний матеріал - поліефірна смола.

Флагштоки зі скловолокна мають унікальні властивості, що дозволяють створювати якісні та оригінальні вироби:

при невеликій вазі флагштоки зі скловолокна від нашої компанії відрізняються високою стійкістю до пошкоджень та міцністю; …view the rest

Послуги широкоформатного друку і виготовлення банерів

 Наша компанія надає послуги широкоформатного друку на різних матеріалах. Ми раді запропонувати нашим клієнтам послуги широкоформатного друку на представлених в Україні матеріалах. Ми готові якісно передати зображення на папері, тканині, ПВХ-сітці, вінілі. Продукція виготовлена ​​на наших матеріалах прекрасно передасть рекламний сюжет на біг-бордах, сіті-лайтах, банерах, рекламних широкоформатних панно і розтяжках. Друк здійснюється на профеійному обладнанні з використанням високоякісних матеріалів.
Виходячи з побажань клієнтів ми додатково опрацюємо рекламні сюжети для обраних варіантів кріплення.

Високі флагштоки з прапором України

2018-го року Україною активно встановлюватимуться флагштоки-велетні. Адміністрація міста Києва вже заявила про наміри реалізувати проект  «Будівництво споруди флагштоку  Державного прапору України на території Меморіального комплексу «Національний музей історії України у Другій світовій війні» на вул. Лаврській, 27 у Печерському районі». Очікувана висота флагштоку 75 м.  …view the rest

Прапор України та Європейського союзу в спеціальній пропозиції

Наша компанія пропонує клієнтам спеціальні пропозиції та акції. Заохочуючи наших клієнтів до використання державної символіки, ми розробили типовий розмір для застосування прапору України та Європейського Союзу - 1500х1000 мм. Акційна пропозиція включає в себе спеціальну ціну та варіанти кріплення прапора за вимогою замовника. …view the rest

Флагштоки кабінетні з прапором України

Наша компанія пропонує клієнтам різні варіанти кабінетних флагштоків. Ми працюємо з різними видами матеріалів та форм. Основними матеріалами для виготовлення кабінетних флагштоків є дерево та МДФ з металевим древком. Ми розробили спеціальну пропозицію на прапори України з атласу. При необхідності, за бажанням клієнтів, прапори України обшиваються золотистою бахромою по периметру. Такий вид кабінетних флагштоків з прапором України буде ідеальним вибором для застосування у школах, державних установах та організаціях. Запрошуємо до співпраці!

Флагштоки зі скловолокна на дахах будівель

Флагштоки зі скловолокна є найоптимальнішим вибором для встановлення на дахах будівель. Перевагою наших флагштоків є відсутність експлуатаційних витрат, після встановлення наші клієнти не матимуть потреби у фарбуванні чи антикорозійній обробці щогли флагштоку. Флагштоки зі скловолокна не потребують захисту від блискавок.Наші флагштоки є міцними, тому не мають небезпеки згину чи зломлення флагштоку. …view the rest

Наконечники на флагштоки кабінетні

Наша компанія готова запропонувати своїм клієнтам виготовлення наконечників на кабінетні флагштоки. Ми використовуємо метал і дерево. Виходячи з побажань замовника, ми можемо забрендувати наконечники корпоративним лого або зображенням державного органу управління. Металеві наконечники покриваються гальванічним нанесенням в золотистому або сріблястому кольорах.