Рубрика: Публікації

Послуги широкоформатного друку при виробництві банерів

     Наша компанія має можливість, за потреби клієнта, надати послуги широкоформатного друку. Ми виготовляємо всі різновиди друку на банері, сітці, плівці, папері. Маємо можливість робити великі полотнища з рекламним зображенням для зовнішнього і внутрішнього застосування. При потребі комплектуємо спеціальними кріпленнями, що застосовуються  в рекламі. Великі банери комплектуємо люверсами, за допомогою яких відбувається кріплення до каркасу рекламної конструкції.  Застосування спеціальних видів фарб та, власне, самих матеріалів, дає можливість отримати стійке до зовнішнього впливу зображення.

     Окремо хочемо зупинитися на виготовленні огороджувальних стрічок, котрі застосовуються компаніями аграрного сектору при демонстрації власних виробів на «Днях поля».  Виготовляються дані вироби на традиційній сітці «Mash»,що активно застосовується при виробництві брендмауерів. Доступні довжини цього сезону 100 та 300 м. Даний матеріал має якісні характеристики кольоростійкості та відмінно експлуатується на відкритому просторі. Замовники зможуть віддрукувати повнокольорові зображення, що матимуть стійкі параметри від дії УФ-випромінювання. Запрошуємо компанії до співпраці!

Конструкційні особливості флагштоків зі скловолокна

Наші публікації направлені на те, щоб замовники могли отримати максимально детальну інформацію та скерувати свій вибір в бік вуличних флагштоків зі скловолокна. Ми вже достатньо писали про переваги наших флагштоків відносно інших матеріалів. Далі ми хочемо описати додаткові важливі елементи, з якими зустрічаються наші клієнти при виборі флагштоків.

Однією з важливих переваг є також розмір та властивості облаштування фундаменту. Враховуючі діючі в Україні Державні будівельні норми та правила «Основи та фундаменти споруд», маємо певні правила, що визначені даним нормативним документом. Приймаючи до уваги надлегку вагу наших флагштоків, норми розміру фундаментів є значно меншими. Що це означає на практиці?  Клієнт оплачує зменшені об’єми матеріалів, що необхідні при облаштуванні фундаменту. Відсутня необхідність застосування додаткового армування. Можемо зазначити, що діаметр основи фундаментного блоку складає від 300 мм до 400 мм, глибина від 800 до 1200 мм, в залежності від висоти флагштоку.  Це все призводить до зменшення витрат при розрахунку вартості всього проекту.

Також можемо сказати, що надлегка вага дає можливість облаштовувати флагштоки на зовнішніх бетонних блоках. Це зацікавить тих клієнтів, котрі обмежені використанням грунтової основи для встановлення флагштоків. Це також дає можливість застосовувати флагштоки тимчасово під час проведення певних заходів чи івентів. Тож запрошуємо до співпраці!

 

Які характеристики флагштоків важливі для клієнта?

         Для нашої компанії важливим питанням є надання максимально якісних послуг і товарів для клієнтів. Ми працюємо над розширенням послуг, які ми зможемо надавати, щоб стати надійним партнером в реалізації проектів.

         Останнім часом ми активно працюємо над розширенням мережі дилерських представництв по всій території України. Що це дає клієнтові? Наші дилери зможуть надати консультацію по матеріалах, вибрати оптимальне місце установки флагштоків зі скловолокна, провести безпосередньо самі роботи по установці. Надалі наш дилер зможе провести сервісне обслуговування флагштоків, заміну прапорів. Важливим є те, що постійний контакт з дилерами має функцію «зворотного зв'язку». Це дає нам можливість вносити корективи в технічні і рекомендаційні матеріали і оперативно доносити клієнтам про зміни і додаткові сервіси.

       У 2019 му році ми значно розширили мережу дилерських представництв. На 2020-ий рік ми поставили амбітну мету: бути представленими в кожному обласному центрі України. На зимовий період заплановано ряд тематичних семінарів-практикумів для наших дилерів, що дасть можливість підняти на більш якісний рівень підготовку партнерів. Ми хочемо і будемо ближче до наших клієнтів!

 Акційна пропозиція до Дня Державного прапору України на флагштоки та прапори України

Щороку компанія FlagService заохочує громадян нашої країни до активного застосування державної символіки у святкові дні. 2019-ий рік теж має таку акцію. Патріотичним громадянам ми даруємо акційний пакет флагштоків зі скловолокна та прапори України. Кожен, хто має на меті отримати продукти високої якості, отримує спеціальну цін та відмінний сервіс. Запрошуємо Вас до можливості оформити приватне домоволодіння флагштоком зі скловолокна та підтримати власну державу. Ми  підготували спеціальні прапори для зовнішнього використання з найміцнішої поліестерової тканини. Про спеціальні акційні пропозиції ви зможете дізнатися від наших менеджерів в розділі контатки.

Спільна презентація флагштоків від УАВІ та FlagService

16.08.2019 наша компанія спільно з «Українською асоціацією візуальної індустрії» провели презентацію на тему: «Флагштоки зі скловолокна – сучасний вид найстаршого виду реклами. Сфери застосування та перспективи розвитку».  Під час заходу ми ознайомили учасників ринку з нашими продуктами, досвідом діяльності та перспективами співпраці. Основою нашої діяльності є привнесення на ринок України міжнародних норм та правил застосування прапорової продукції. Ми намагаємось донести культуру застосування флагштоків зі скловолокна. Все це ми виклали у формі презентації присутнім членам  асоціації. Важливо сказати, що ми всіляко підтримуємо діяльність асоціації. Спільна робота учасників ринку привносить спільні підходи та норми  співпраці. Наша компанія є учасником цієї асоціації і буде вносити свою частку в якісну роботу ринку візуальної індустрії. Сподіваємось, що наша доповідь була цікавою  ))).

Флагштоки «Віндер» від FlagService

       2017-року наше підприємство запустило власну лінійку флагштоків «Віндер». Наші інженери, разом з виробничим відділом розробили креслення флагштоків для рекламного експонування зображення. Що потрібно знати про такі флагштоки?

Виготовляються з матеріалу анодований алюміній. Діаметр труби, що застосовується, має 20 мм. Товщина стінки 2 мм. Секції є кратними висоті 2,0; 3,0 і 4,0 м. Для кріплення флагштоків є бурові стержні, вбивні стержні, квадратні основи. В окремих випадках використовується додаткове обважнення у вигляді наливної основи. Для закріплення прапору, на флагштоці розміщено фіксатор. Флагшток легко монтується та має малу вагу.

Прапори мають розміри-650*1600, 650*2400 і 650*3200 мм для відповідного розміру флагштоку. Прапори друкуються з одностороннім та двостороннім дзеркальним друком.

Стандартне пакування передбачає транспортну упаковку, за бажанням клієнта флагштоки пакуються в чохол.

Для чого використовуються такі флагштоки?

Наші флагштоки є оптимальним вибором для компаній, котрі рекламують торгову марку, продукт чи захід. Враховуючи те, що флагштоки легко монтуються, ви швидко зможете зібрати конструкції на місці безпосереднього встановлення. Такі рекламні конструкції матимуть оригінальний вигляд та вирізнятимуть вас серед компаній конкурентів. Останнім часом, ці конструкції отримали застосування серед компаній аграрного сектору під час проведення «Днів поля».

Наша компанія запрошує партнерів та клієнтів до співпраці!

Флагштоки зі скловолокна «Банер-бар» для вуличного застосування

Наше підприємство виготовляє флагштоки зі скловолокна для вуличного застосування. Особливістю цих флагштоків є поворотна система, що обертається на 360 градусів навколо своєї осі. Такі флагштоки застосовуються переважно для рекламування бізнесу чи торгової марки. В деяких випадках, на таких флагштоках можуть застосовуватися прапори країн світу.

Для чого розроблена така система?  Наші клієнти, котрі з повагою ставляться до експонування зображення на прапорах, прагнуть ефективного застосування флагштоків. Дана конструкція має поперечину, котра навіть у без вітрову погоду дозволяє повністю експонувати зображення. Прапор розгорнуто на поперечині, що має максимальну ширину 1,5 метра. Висота прапору обирається  в залежності від висоти флагштоку, щоб мати відповідні пропорції. В стандартну комплектацію флагштоку входить: регульована анкерна система кріплення флагштоку, щогла флагшток зі скловолокна, обертова система «Банер-бар», обважнювач та кільця для кріплення прапору. За додатковим побажанням клієнтів можемо доукомплектувати нагрунтове декоративне покриття, що розміщується в верхній частині анкерної системи.

Яка особливість наших систем «банер-бар» ? Основною відмінністю є  застосування тільки сертифікованих комплектуючих, що пройшли тестування у вуличних умовах. Ми провели дослідження, щоб врахувати кліматичні умови та максимально подовжити термін експлуатації комплектів. Важливо використовувати сертифіковані деталі, це значно впливає на період експлуатації флагштоків.

Запрошуємо до співпраці! 

 

Спеціальна акційна пропозиція на флагштоки вуличні зі скловолокна

Ми раді повідомити клієнтам нашої компанії про небувалу акційну пропозицію на вуличні стаціонарні флагштоки зі скловолокна. У 2019 му році ми вирішили провести дві масштабні акції з популяризації флагштоків зі скловолокна. Традиційно ми пропонуємо спеціальні ціни до Дня державного прапора, який ми святкуємо 23 серпня. У зв'язку з тим, деякі маркетингові показники 2019 року дають нам оптимістичний настрій на рік, ми вирішили провести дві такі акції в травні і серпні.

  Акція передбачає розміщення замовлення на виготовлення флагштоків в травні за спеціальними цінами які, в залежності від комплектації, досягають 25 відсотків. Дисконт включає в себе і послуги з постачання флагштоків і монтажу. Небувалі ціни на нашу продукцію обумовлені позитивними економічними тенденціями і стабілізацією поставок витратних матеріалів від наших європейських партнерів.

 Для клієнтів, які хочуть встановити флагшток з прапором України біля приватного будинку, ми пропонуємо додатковий бонус у вигляді прапора на спеціальній зносостійкій тканині. Дані прапори мають підвищені показники стійкості. Версія "Стандарт" є оптимальним вибором для установки біля будинку.

 Для клієнтів корпоративного та державного сектора ми пропонуємо, крім акційної ціни на флагштоки, додаткові послуги з макетування місць установки і підбору оптимального конструктиву флагштоків.

 Порівняльні характеритики матеріалів флагштоків дають підставу зробити клієнтам правильний вибір в сторону наших флагштоків, які стануть ідеальним варіантом для оформлення вашого бізнесу, приватного будинку або державної установи. Флагштоки з найвищими показниками експлуатаційних характеристик істотно продовжать термін служби прапорів.

  Надсилайте ваші запити будь-яким зручним способом, який ви знайдете в розділі контакти. Наші менеджери зв'яжуться з вами і нададуть весь необхідний комплекс консультацій. Звертаємо увагу, що період акції - травень 2019 року.

Запрошуємо до співробітництва!

Що потрібно знати про вуличні флагштоки в сезоні 2019 року

З 1-го квітня стартував офіційний сезон продажів вуличних флагштоків. Температурний режим сприяє бетонуванню і монтажу флагштоків. Що нового ми приготували в 2019-му році?

Ми, як і раніше, будемо інформувати про поліпшення, які наші технологи впроваджують в зимовий період. Поспішаємо зазначити, що ми змінили деякі конструкційні характеристики регульованої анкерної підстави. Дані зміни несуть в собі додаткові зручності в роботі з установки флагштоків на відкритій місцевості. Креслення нижньої основи було змінене так, щоб при монтажі болтове з'єднання не мало кутів. Плавні вирізи пластини сприяють легкості монтажу в процесі побудови флагштоків. Направляючий вузол отримав довжину 9 см. Дана довжина вибрана не випадково. Це довжина, необхідна для зручного регулювання під час з'єднання флагштоків. Крім зазначеної переваги тако слід сказати, що ми отримали додаткові характеристики. Довжина зварного шва забезпечує надійну експлуатацію.

Наша компанія впроваджує додаткові поліпшення в результаті власних випробувань і завдяки зворотньому зв'язку з клієнтами. Слідкуйте за нашими оновленнями!

Конструкційні рішення і безпека вуличних флагштоків

     Дуже часто наші клієнти запитують нас про конструктиви і технічні рішеннях пов'язані з флагштоками, які виготовляються нашим підприємством. Хочемо зазначити, що початковим кроком йде розробка конструктиву і технічного завдання. Наші технічні фахівці розробляють конструкційну модель, яка опрацьовується спільно з виробничим відділом. Враховуються всі необхідні параметри розрахунків, потрібні для забезпечення максимального терміну служби флагштоків. Готовий проект надходить в виробничий відділ на виготовлення. У виробництві ми використовуємо витратні матеріали від сертифікованих виробників як вітчизняних так і світових. Постачальників матеріалів ми відбираємо за особливими критеріями. Після виготовлення тестових зразків продукції, ми переходимо до практичного іспиту. Після підтверджень якості на етапі випробувань, зразки продукції йдуть у виробництво відповідно до технологічних карт.

    Світовий досвід говорить про те, що флагштоки з промислової висотою до 18 м не сертифікуються. Для використання флагштоків з висотою від 18 м необхідно розробляти проект згідно будівельних норм і правил. Наше підприємство розробляє проектну документацію згідно всіх виробничих моделей, які виготовляються нашим підприємством. Так само, в роботі з клієнтами, ми радимо використовувати наші конструкторські документи по використанню прапорів, установці і монтажу флагштоків. Використання і чітке дотримання рекомендацій призводить до належного застосування нашої продукції і максимального продовження терміну експлуатації. Використання матеріалів і конструктивів від виробників впливає і на безпеку продукції.