Рубрика: Публікації

Контакти компанії при замовленні флагштоків

В теперішніх умовах обмежень, наша компанія робить все можливе для того, щоб максимально зручно проводити спілкування з клієнтами. Ми проводимо необхідні заходи для дотримання всіх карантинних норм. Важливим при цьому є як і проведення вакцинації співробітників так і застосування необхідних засобів персонального захисту для наших клієнтів. Ми дещо обмежили персональне спілкування для дотримання всіх необхідних санітарних норм.
При цьому ми намагаємось бути на максимальному зв’язку з клієнтами нашої компанії. Ми проводимо он-лайн консультації, застосовуємо безконтактну роботу. Ми створили максимально сприятливі умови для того, щоб наші замовники жодним чином не мали дискомфорту в роботі.
Для зручності в роботі ми пропонуємо нашим клієнтам обрати будь-який спосіб спілкування в режимі он-лайн. Наші контакти тут.
Також нагадуємо про наші офіційні канали зв’язку, де можна отримати своєчасну та актуальну інформацію про нашу роботу. Запрошуємо до співпраці!
https://www.youtube.com/channel/UCenU47BzwmdpTNEzqoinRbA
https://www.facebook.com/FlagService
https://t.me/FlagService

Шановні друзі та партнери!

Повідомляємо Вам про переїзд нашого головного офісу в місті Києві за новою адресою. З 15-го липня ми працюватимемо за адресою: 03187, Україна, Київська область, Київ, проспект Академіка Глушкова, 40, офіс. 614 Л корпусу №5.
Ми стали наближеними до наших складських приміщень з флагштоками, що додасть зручності нашим клієнтам в отриманні продукції та оформленні документів. Наближеність до основних транспортних магістралей покращує логістичну складову будь-якої роботи, тому ми прийняли таке рішення. До цього ми інформуємо вас про те, що ми продовжуємо розширення нашої дилерської мережі, що стане зручним в роботі з клієнтами.
Цього року ми активно працюємо над поповненням виробничих можливостей. До кінця року ми збільшимо швейний напрямок по виготовленню прапорів. Проектні потужності збільшаться в 2 рази. Виробництво флагштоків ми збільшимо на 40 відсотків, що дасть можливість значно скоротити термін виготовлення та збільшить об’єм готової продукції, що випускається. Це все направлено на задоволення потреб наших клієнтів.
Продовжуємо працювати задля наших клієнтів, долучайтеся до співпраці!

Новий сезон продажу вуличних флагштоків  2021 року

З першим днем весни розпочався новий рік встановлення флагштоків. Це особливий рік для нашої компанії  і для всієї країни вцілому. Чому запитаєте ви? Ми назвали 2021-ий рік, роком флагштоків в Україні.

Цього року Україна відзначає 30-ту річницю незалежності України. Передбачається низка святкових заходів та урочистостей. Наша компанія активно долучається до цих заходів. Ми підготували спеціальну акцію. Ми пропонуємо прикрасити країну в синьо-жовті кольори й належним чином вшанувати державні символи України. Запрошуємо всіх долучитися до реалізації цього проекту.

Крім цього, ми провели удосконалення на виробничій базі та підготували цілу низку технологічних змін, що позитивно вплинуть на якість нашої продукції. Ми постійно працюємо в режимі зворотнього зв’язку з клієнтами й максимально враховуємо побажання.

До наших флагштоків ми, традиційно пропонуємо повний комплекс послуг. Ви зможете розраховувати на максимальний сервіс в спілкуванні з нашими працівниками, ми додаємо послуги  встановлення та доставки. Обов’язковий тренд цього року – освітлення флагштоків. До всіх конструкцій флагштоків ми обов’язково додамо спорядження зі світла. Це суперово змінить  будь-які архітектурні рішення.

Отже. Ми офіційно оголошуємо «СТАРТ» компанії з встановлення флагштоків в 2021-му, ювілейному році нашої країни. Ми запрошуємо наших дилерів до максимальної концентрації для досягнення спільної мети. Будьте з нами, буде цікаво!

 

Флагшток висотою 30 м й надмірно високі флагштоки

   Наша компанія промислово виготовляє флагштоки висотою від 3 до 18 м зі скловолокна. Флагштоки від 13 до 18 м є збірними з двох частин. Флагштоки до 13 м є цільними конструкціями без стиків. В світі є тенденція встановлення особливо високих вуличних флагштоків. Такі флагштоки встановлюються до особливих загальнодержавних урочистостей. Такі флагштоки можуть мати висоту й 30 м, 50, чи навіть 100 м. Прикладом таких флагштоків може бути встановлення в Україні високих флагштоків в місті Київ та Дніпро. Звісно високі флагштоки повинні мати спеціальні конструктивні рішення. Для таких флагштоків, конструктори розробляють методологію розрахунків облаштування фундаменту, конструкцію щогли та механізму підняття прапору. Ми надаємо технічні рекомендації для таких високих флагштоків. Ми маємо досвід з виготовлення, облаштування, встановлення таких флагштоків. Окремо, ми додаємо послуги з облаштування підсвітки таких флагштоків.
      Наші працівники можуть провести весь комплекс з супроводу реалізації проекту по встановленню високих флагштоків. Візьмемо, до-прикладу, розрахунок флагштоку висотою 30 м. Ми розробили проектне рішення, де флагшток 30 м виготовляється з анодованого алюмінію. Розрахували параметри фундаменту, де наявними є розрахунки матеріалів що застосовуються. Інженерами світлотехнічного напрямку проведено розрахунки необхідного обладнання для освітлення. Розмір прапору України для такого флагштоку є 7500х5000 мм.
     Такі флагштоки займуть окреме почесне місце на території нашої країни. Ми, як завжди, намагаємось спонукати до встановлення флагштоків з Прапором України. Пам’ятаємо, що цього року ми відзначаємо 30-ту річницю незалежності України. З нагоди ювілейного року, ми прагнемо якнайширшого вшанування нашого символу держави.

    Долучайтеся!

Прапор України – в кожен куточок Батьківщини.

Шановні колеги!

Цього року наша країна відзначатиме 30-річницю незалежності України.  Пропонуємо Вам вшанувати головний символ країни – Державний прапор України, який українці вважають своєю святинею. Прапор України повинен майоріти над кожним куточком нашої держави та цим самим викликати почуття любові і поваги до держави у всіх наших співвітчизників – від наймолодшого до найстаршого. …view the rest

FlagService на стратегічній сесії Української Асоціації Візуальної Індустрії

19 січня 2021 року відбулась стратегічна сесія Української Асоціації Візуальної Індустрії. Наша компанія є членом асоціації й приймає активну участь в роботі.

Для нас важливим напрямком роботи є створення «цивілізованих умов» на ринку виробників реклами. Чому це важливо? Асоціація ставить собі на меті стандартизацію галузі в напрямку якості та безпеки продукції та послуг. Ці цілі важливі також і для нас, адже ми виробляємо флагштоки, що є безпечним продуктом для клієнтів. Важливим елементом роботи є спілкування з учасниками ринку та обмін досвідом. Серед колег по асоціації є вже і партнери нашої компанії, котрі на певних територіях є сертифікованими дилерами компанії FlagService. Така співпраця є взаємовигідною як  для наших клієнтів, так і покращує сервісну роботу в регіонах.

2021-ий рік є ювілейним для нашої держави. Цього року FlagService ініціює загальнодержавний проект «Прапор України – в кожен куточок Батьківщини». Сподіваємось, що партнери з асоціації долучаться до реалізації й ми разом огорнемо країну в синьо-жовті кольори. Про це буде далі!

Сертифікація вуличних флагштоків зі скловолокна

Наша компанія вже повідомляла наших клієнтів про черговий важливий крок — сертифікацію флагштоків. В серпні 2020 року ми закінчили процедуру отримання «Сертифікату організації України». Ми сертифікували наші флагштоки й провели всі необхідні випробування. Ми мали на меті підтвердити всі характеристики, що закладалися нашим інженерним складом при корегуванні технічного процесу виробництва. Результат випробувань перевершив найсміливіші очікування.

Як відбувалися випробування? Лабораторним шляхом в спеціалізованій установі відбувалися дослідження міцності виготовленого взірця флагштоку. Ми адаптували флагштоки до критичних вітрових навантажень. Ми отримали максимальне вітрове навантаження, що відповідає 58 м/ сек. При цьому флагшток витримав, але не витримало випробувальне обладнання.

Про що йде мова? Ми підтвердили міцносні параметри наших флагштоків зі скловолокна. На сьогодні це єдина альтернатива матеріалу для отримання якісних флагштоків. Клієнт отримує флагшток, що буде безпечним у застосуванні. Вітрові навантаження в нашій кліматичній зоні жодним чином не пошкодять продукт. Це робить безпечним і застосування флагштоків на дахах будівель.

Враховуючи вищезазначене ми підтвердили гарантійні та експлуатаційні характеристики флагштоків зі скловолокна. Наші флагштоки, після успішного проходження сертифікації є рекомендованими при застосуванні у будівництві.  Безпечність застосування флагштоків є важливою перевагою перед іншими матеріалами, що застосовуються на сьогодні.

Для нашого підприємства, як і для наших партнерів, ця новина є дуже важливою. Ми розуміємо, що мати лідерські позиції на ринку це відповідально. При цьому ми точно не збираємось зупинятися. Ми готуємо цілу низку технологічних новинок, що будуть спрямовані на задоволення попиту клієнтів.

 Запрошуємо вас до співпраці та співробітництва! Станьте партнером нашої компанії! 

Стандартизація флагштоків зі скловолокна від FlagService

Нарешті ми можемо гордо поділитися важливою для нас новиною. Ми закінчили стандартизацію наших флагштоків зі скловолокна та отримали сертифікат СОУ. У співпраці з ДП «Державний науково-дослідницьким інститутом будівельних конструкцій» було розроблено методологію міцносних та експлуатаційних випробувань. Дані випробування відбувалися на базі національних та регіональних стандартів. Для чого ми це робили і що це значить для наших клієнтів?

Важливим елементом у відвертому спілкуванні з клієнтом, є повна та чесна інформація про те, що ми виробляємо і, за тим, пропонуємо клієнту.  Отже. Важливим завданням для нас є виготовлення флагштоків, що можуть витримати найбільші вітрові навантаження. Стендові випробування підтвердили те, що якість наших флагштоків має найвищі показники міцності. «Не витримали випробувальні прибори на граничних навантаженнях, але витримали наші флагштоки». Про що це говорить? Найбільші вітрові навантаження в нашій кліматичній зоні будуть безпечними для наших флагштоків зі скловолокна. На питання клієнта, чи зламаються наші флагштоки? Ми  відповімо, ні, за жодних обставин! Розміщення флагштоків на дахах будівель є, також, безпечним. Якщо ви займаєтесь будівництвом, ви також зможете надати замовнику підтверджуючі документи на нашу продукцію.

Для нас, успішно пройдена сертифікація, є важливим етапом розвитку. Ми горді за наш інженерний відділ, котрий проектував виробничий цикл. Ця робота вивела нас на такий високий рівень якості продукції, що виробляється.

Запрошуємо вас до співпраці з єдиним сертифікованим виробником флагштоків! Ми працюємо для вас!

Спеціальна пропозиція на флагштоки та прапори України

    Наша компанія традиційно пропонує патріотичним українцям спеціальні ціни на флагштоки з прапором України. З 17.08.2020 по 26.08.2020 триватиме спеціальна пропозиція для тих, хто прийме рішення встановити флагшток зі скловолокна біля приватної оселі. Спеціальна ціна стосуватиметься прапору України, флагштоку зі скловолокна, логістики та допоміжних сервісів. Якщо ви станете нашим клієнтом в цей час, ви отримаєте флагшток з гарантією 25 років та надзвичайну ціну з максимальним сервісом. Зателефонуйте нашим менеджерам, озвучте свої побажання, все інше зробимо ми!

Навершя на флагштоку і конструктив вершинного блоку

Однією з відмінних рис флагштоків зі скловолокна є конструктив вершинного блоку, або простіше кажучи, завершення. Наші флагштоки мають оригінальне навершя у вигляді «цибулини». Розробка конструктиву передбачала можливість додавання оригінальності формі самого флагштока і передбачила те, що завершення стало частиною конструктиву для виконання функції підняття прапора. Слід зазначити, що ми передбачали виготовлення навершя без використання металу, що виключає можливість бути схильним до корозії. При виготовленні використовуються тільки матеріали, які мають ідеальну міцність і гладкість. Міцність, без використання металу, протистоїть корозії. Гладкість навершя не дає можливості пошкодити прапор. У вітряну погоду прапор може легко ковзати і не рватися, а за тим, і не заплутується на вершинному блоці.

Крім того зупинимося на конструктиві. Через навершя протягується шнур як і при зовнішньому кріпленні прапора в версії Стандарт і при внутрішній системі підняття в версіях Стандарт замок і Стандарт лебідка. У будь-якому з обраних конструктивів відбувається гладке ковзання шнура через канал подачі без використання роликів і інших механізмів, які можуть, крім усього іншого, створювати шум або звуки після тривалої експлуатації. Верховий блок має універсальне використання для перерахованих раніше версій флагштоків. Додатковою можливістю є і проведення нескладних ремонтів через постійну наявність комплектуючих на нашому складі.

 Що важливо ще врахувати. Ми даємо можливість вибору наявних варіантів навершя. Крім іншого, ми можемо виготовити і спеціальні кольори, в які може фарбуватися флагшток за шкалою RAL що описані в статті про можливості наших флагштоків. Ви зможете отримати унікальний флагшток з власним кольором і всіма відповідними компонентами одного кольору.

 Зупиніть свій вибір на наших флагштоках і ви отримаєте задоволення від нашого продукту.