Рубрика: Публікації

Антивандальні закриті системи підняття прапорів на флагштоках

    Іноді, на жаль, в зворотного зв'язку від клієнта, ми отримуємо інформацію про те, що був вкрадений або пошкоджений прапор. Це не часті випадки того, коли хтось «проявляє увагу» на вивішені прапори. Рідкісні випадки, але вони залишають неприємний осад у людей, які встановили флагштоки з патріотичних спонукань і дуже уважно доглядають за державним символом.

  У нас є рішення і рекомендації, на які ми звертаємо увагу в роботі з клієнтами під час обговорення замовлення. У цій публікації ми крок за кроком описали все те, чим часто цікавляться при виборі конструктиву флагштока. Що тоді ми пропонуємо клієнту?

    При самому економному варіанті ми використовуємо піднятий кнехт до висоти 3,0 м. Це не дасть можливості легкого доступу до прапора і забезпечить захист від несанкціонованого зняття. У такому виконанні замовник використовує флагшток у версії Стандарт. 

  Для того, щоб повністю виключити можливість доступу, ми пропонуємо флагштоки у двох версіях.

У версії Стандарт - Стандарт - замок  шнур підняття захований в середині флагштока. Підняття прапора здійснюється вручну. Фіксація шнура відбувається на внутрішньому замку, який надійно закритий. У даній комплектації також присутній обважнювач для прапора. Його функція полягає в натягу прапора.

    У версії Стандарт - лебідка шнур підняття прапора розташований в середині флагштока. Підняття прапора здійснюється оборотом ручки, яку можна зняти. Ви вставляєте ручку в роз'єм і оборотом механізму лебідки опускаєте або піднімаєте прапор. Все просто.

 Всі рішення, описані вище, дуже прості і легкодоступні. Ми пропонуємо клієнтам скористатися можливістю отримати більш ніж докладні консультації і максимально можливий сервіс. Запрошуємо до співробітництва!

Проведення монтажу флагштоків

Ми розповімо про можливі способи встановлення флагштоків та необхідні засоби.

Спочатку хочемо повідомити, що монтаж флагштоків зі скловолокна не передбачає спеціальних навиків чи підготовки. Більш того, хочемо зазначити, що непотрібно застосовувати будь-які спеціальні машини чи інструменти. Наші флагштоки мають уніфіковані конструктиви, що дозволяють легко розібратися під час монтажу флагштоків та прапорів. Також важливим є і те, що ми надаємо всі необхідні рекомендації та матеріали. Тож жодних проблем не виникатиме, що вчергове переконує наших клієнтів в правильності вибору флагштоків.

  Найпоширенішим видом встановлення флагштоків є стандартне бетонування в землю. Цей вид встановлення флагштоків є оптимальним для тих, хто застосовуватиме флагштоки на постійній основі. Алгоритм простий: в комплекті флагштоку передбачено анкерну системи з трьох стержнів. Ви готуєте фундаментну основу, закладаєте анкерну систему, після отримання міцності фундаментом, встановлюєте флагшток. Якщо ваша поверхня вже підготовлена, наприклад має цілісний фундамент, вам достатньо просто закласти анкерну систему. Для цього, в існуючому бетоні ви готуєте отвори й далі, за допомогою хімічних чи розпірних анкерів фіксуєте регулюючу поверхню флагштоку.

   Якщо ви не маєте можливості місцевого встановлення флагштоку, тоді ваш вибір зовнішній бетонний блок. Такі блоки можна легко змонтувати, застосувавши кран-маніпулятор. Такий спосіб дає можливість встановлення флагштоків за лічені години.

   Тож радимо вам визначитися з можливим типом флагштоків, котрі детально описані в даному розділі. Після погодження з нашим спеціалістом та обраним типом встановлення, ми підготуємо необхідний набір комплектуючих для початку робіт. Наступним етапом ми підготуємо обрану комплектацію та направимо вам.

 Нагадуємо також, що флагштоки мають надлегку вагу. Це дає можливість застосовувати малу чисельність працівників для проведення робіт з монтажу. Комплектація флагштоків та регульована анкерна система кріплення, дадуть можливість вам провести роботи швидко та якісно.

Звикаємо до зручності в роботі разом!

Актуальна інформація про вуличні флагштоки та нашу продукцію

   Шановні друзі!

   В існуючій ситуації ми хочемо повідомити вас про роботу нашої компанії. На даний момент менеджери і склад працює віддалено і строго дотримуються карантину. Не зважаючи на це, ми обробляємо всі звернення на доступних видах зв'язку. У разі необхідності, ми готові оперативно скомплектувати флагштоки або інший вид продукції і транспортувати клієнту. Всі варіанти зв'язку з нами ви зможете відстежити в розділі контакти.

   Так само просимо звернути увагу, що деякі зміни торкнулися цін, які залежать від постачання імпортованих комплектуючих. Наші менеджери оперативно зможуть надати вам актуальну інформацію щодо оновлених цін. Всі конструктивні рішення по флагштокам, які передані в роботу до карантину, будуть вчасно завершені і передані клієнтам відповідно до затверджених термінів. Особливо валивими для нас є  зобов'язання, які взяті нашим підприємствам за тендерними процедурами, в яких ми взяли участь і перемогли. Виробничий напрямок закінчує формування готової продукції до відвантаження.

   Запрошуємо вас, в даний момент підписатися на наші канали комунікації в мережі Facebook і Youtube каналі. Ви зможете ознайомитися більш докладно про поточну роботу нашого підприємства і реалізовані проекти.

      Успіхів всім і міцного здоров'я!

Гарантія на вуличний флагшток зі скловолокна

Важливим елементом якості будь-якого товару чи послуги є встановлений виробником гарнтійний термін експлуатації. Флагштоки вуличні зі скловолокна, у порівнянні з іншими матеріалами, мають найдовший термін експлуатації  й переваги. 2019-го року, наша компанія активно поліпшувала виробничу базу в напрямку покращення експлуатаційних характеристик флагштоків. Ми виготовили нову лінійку взірців, що пройшли тестування разом з конструктивними частинами протягом всього року. Результат дослідження для нас виявився більш ніж обнадійливим. Тому, вже офіційно, ми можемо сповістити клієнтів та партнерів нашої компанії про гарні новини щодо наших продуктів. Всі флагштоки, що виробляються з 2020-го року матимуть 25-ти річний термін гарантії, комплектуючі, що встановлюються на флагштоках матимуть 5-ти річний термін гарантії.  Це гарна новина для тих, хто вагався при виборі матеріалу флагштоків. Запрошуємо до співпраці!

Флагштоки це сучасний матеріал для використання в візуальній індустрії

24.01.2019 у Вишгороді, Київська область, пройшли чергові збори членів Української асоціації візуальної індустрії. Наша компанія є членом асоціації, робота якої спрямована на стандартизацію роботи галузі. Дана асоціація об'єднує компанії, які працюють на ринку візуальної індустрії. Важливим аспектом є формування єдиних принципів роботи, обмін досвідом. Спільна робота учасників асоціації призводить до розробки методів безпеки роботи конструкцій за напрямом «клієнт-виробник», єдиних словникових термінів та інше.

У цьому важливому напрямку, наша компанія максимально спрямована на співпрацю з колегами на ринку. Ми формуємо порядок денний в частині підготовки та систематизації використання вуличних флагштоків зі скловолокна, прапорових рекламних конструкцій. Ми максимально інформуємо про те, що потрібно знати при виборі флагштоків.

Важливим аспектом роботи є так само і донесення до клієнтів характеристик флагштоків, з якими працюють наші партнери. 

Наша компанія з особливим оптимізмом дивиться у 2020-ий рік. Ми активно залучаємо партнерів для роботи по дилерській програмі співпраці, що дасть можливість стати ближче до клієнта і надати ще більшу кількість послуг. Особливу увагу хочемо звернути на те, що вибираючи партнерів-членів Української асоціації візуальної індустрії, ви маєте можливість отримати відповідального підрядника на проведення робіт. У свою чергу, ми вдячні колегам за цікаві презентації та обмін досвідом.

Що потрібно знати щоб купити флагштоки?

Ми пропонуємо клієнтам нашої компанії покрокову інструкцію по замовленню флагштоків. Опишемо всі важливі етапи і відповімо на найбільш поширені питання.

      Перше - ціна флагштока. Замовляючи вуличні флагштоки в нашій компанії, ви отримуєте пряму вартість виробника флагштоків.

      Друге - матеріал флагштока. Ми детально розписали всі переваги флагштоків зі скловолокна в статті.  Дана стаття повністю вичерпує всі питання щодо вибору матеріалу флагштоків. Наша компанія має досвід виробництва з усіх наявних матеріалів. Ми обрали найкраще, флагштоки зі скловолокна є оптимальним вибором.

    Третє - конструктив флагштока. Є два основних типи конструктивів флагштока для використання прапорів: флагштоки стандарт і флагштоки з поперечною перекладиною.

  1. Флагштоки «Стандарт» мають зовнішнє використання прапорів, де шнур розміщений зовні флагштока. У цьому варіанті можуть використовуватися як вертикальні, так і горизонтальні прапори. Даний вид флагштоків є найбільш папулярним. Слід зазначити, що флагштоки зі скловолокна, не створюють звуків від удару металевого троса, як у металевих флагштоків. Термін служби прапорів максимально подовжується за рахунок ідеальної гладкості поверхні флагштока. Для того, щоб уникнути стороннього проникнення до прапорів, можливе використання спеціальних «антивандальних» конструктивів: флагштоки стандарт-замок і флагштоки стандарт-лебідка.
  1. Флагштоки з поперечною перекладиною ідеально служать для використання прапорів в якості рекламного зображення. Прапор в такій комплектації залишається розгорнутим навіть в безвітряну погоду. Комплектація поперечної перекладини має два конструктиви: флагштоки банер-бар і флагштоки банер-ліфт.

Відмінність лише в тому, що в першому варіанті заміна прапора проводиться з землі за допомогою нахилу флагштока, а в другому варіанті заміна прапора проводиться при вертикально встановленому флагштоку.

          У даній статті описані всі необхідні параметри для тих, хто прийняв рішення купити флагшток і як підібрати конструктив. Що можна додатково описати в перевагах, якщо приймається рішення про вибір флагштоків зі скловолокна? Ми це називаємо енергоефективністю флагштоків і детальний опис можна прочитати в цій статті.

         Ми можемо точно сказати, що вибираючи флагштоки зі скловолокна, клієнт отримує справедливу ціну, максимальний термін служби прапора і флагштоків, унікальні естетичні особливості.

         Запрошуємо до співробітництва!

Вітання FlagService з нагоди новорічних свят

Шановні колеги!

Наш колектив вітає всіх партнерів з нагоди новорічних свят. Ми зичимо всім міцного здоров’я, розвитку та процвітання. Ми хочемо побажати святкового настрою й мирного неба. Ми вдячні за співпрацю 2019-го року та сподіваємось на плідну співпрацю 2020-го. Нехай очікування та сподівання стануть реальністю!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Щиро Ваша, команда FlagService TEAM Ukraine.

Інформація щодо виробництва флагштоків

Шановні клієнти нашої компанії!

Маємо повідомити вас про наміри щодо термінів роботи на виробничому майданчику нашої компанії на період грудень 2019 – січень 2020 року. В зв'язку з підготовкою до новорічних та різдвяних свят, та традицією в європейських країнах щодо святкування з 25 грудня до 2 січня, ми матимемо перерву в роботі на даний період. При цьому, поточного року ми проводимо технічне поліпшення, що почнеться з 15 грудня. Заплановано технічне переоснащення зварювального цеху й ми закінчимо ці роботи до 10-го січня. В даний період ми виконаємо заплановані роботи по доукомплектації та технічному поліпшенню. Хочемо зазначити, що всі заявки на виробництво, котрі є в наявності, ми виконаємо вчасно й відвантажимо згідно погоджених графіків. Додамо також, що ми сформували складські запаси, що дозволять відвантажувати готову продукцію за запитами клієнтів. Обмеження на даний період, стосуватимуться тільки виготовлення кольорових флагштоків, та флагштоків із зміненою конструктивною частиною.

Окремо зазначаємо, що технологічні поліпшення, котрі ми запровадимо, матимуть додаткові переваги для наших клієнтів. За результатами проведеної роботи ми збільшуємо проектні можливості випуску готової продукції, зменшуємо час на виготовлення окремих конструктивів наших флагштоків й звісно, якісно покращуємо наші флагштоки.

Виготовлення та параметри вибору вуличних флагштоків

Що є важливим для наших клієнтів при виборі флагштока? Основні відповіді ми наведемо в даній публікації.

Основоположним фактором при виборі флагштока є ціна. Цю відповідь ми отримуємо від більшості клієнтів, з якими працює наша компанія. Хочемо зазначити, що ціна флагштоків найкраще характеризується в девізі, який використовує наша компанія: «Кращі флагштоки, за справедливою ціною». Що відображає ціна наших флагштоків? Витрати на безпосереднє виготовлення, такі як: заробітна плата кваліфікованого персоналу, витратні матеріали, амортизація виробничих потужностей, адміністративні витрати. Хотілося б відзначити, що крім безпосереднього виготовлення флагштоків, ми ведемо і дослідницьку діяльність по розробці конструктивів флагштоків і продукції прапора. Ми проводимо технічну перевірку вхідних матеріалів і готової продукції. Важливим у цій роботі є і те, що ми підтримуємо «зворотний зв'язок з клієнтами», щоб відповідати всім очікуванням.

Другим, за частотою запитів, є питання про переваги і характеристики флагштоків зі скловолокна, які описані нами в статті. Ми ведемо активну консультаційну роботу з нашими клієнтами, щоб визначити цілі і завдання пов'язані з використанням флагштоків.

Якщо зв'язати дані питання між собою, що вийде? Клієнт хоче отримати якісну продукцію за доступною ціною. Ми забезпечуємо можливість оптимізувати виробничі витрати, що тягне за собою прийнятну і доступну ціну. Ми проводимо акції, які дозволяють клієнту отримати флагштоки з істотним дисконтом. Все це, поряд з якістю, що є предметом нашої особливої ​​гордості, дає клієнтові можливість отримати флагштоки з оптимальним показником «ціна-якість».

 До всього, ми хотіли б зупинитися і на важливих перевагах, які ви отримуєте, розміщуючи замовлення на нашому підприємстві. Ми забезпечуємо сервісне, гарантійне і післягарантійне обслуговування флагштоків кваліфікованим персоналом. Також пропонуємо комплекс додаткових умов роботи, які потрібні клієнтові. До їх числа належать: доставка, установка, монтаж. Ми володіємо мережею дилерських центрів, які максимально наближені до наших клієнтів. Ну і головне, наші флагштоки мають найменші експлуатаційні витрати і оригінальний зовнішній вигляд. Ми пропонуємо вам придбати кращі флагштоки за справедливою ціною!

Запрошуємо до співробітництва!

Послуги широкоформатного друку при виробництві банерів

     Наша компанія має можливість, за потреби клієнта, надати послуги широкоформатного друку. Ми виготовляємо всі різновиди друку на банері, сітці, плівці, папері. Маємо можливість робити великі полотнища з рекламним зображенням для зовнішнього і внутрішнього застосування. При потребі комплектуємо спеціальними кріпленнями, що застосовуються  в рекламі. Великі банери комплектуємо люверсами, за допомогою яких відбувається кріплення до каркасу рекламної конструкції.  Застосування спеціальних видів фарб та, власне, самих матеріалів, дає можливість отримати стійке до зовнішнього впливу зображення.

     Окремо хочемо зупинитися на виготовленні огороджувальних стрічок, котрі застосовуються компаніями аграрного сектору при демонстрації власних виробів на «Днях поля».  Виготовляються дані вироби на традиційній сітці «Mash»,що активно застосовується при виробництві брендмауерів. Доступні довжини цього сезону 100 та 300 м. Даний матеріал має якісні характеристики кольоростійкості та відмінно експлуатується на відкритому просторі. Замовники зможуть віддрукувати повнокольорові зображення, що матимуть стійкі параметри від дії УФ-випромінювання. Запрошуємо компанії до співпраці!