Рубрика: Публікації

Спеціальна пропозиція на флагштоки та прапори України

    Наша компанія традиційно пропонує патріотичним українцям спеціальні ціни на флагштоки з прапором України. З 17.08.2020 по 26.08.2020 триватиме спеціальна пропозиція для тих, хто прийме рішення встановити флагшток зі скловолокна біля приватної оселі. Спеціальна ціна стосуватиметься прапору України, флагштоку зі скловолокна, логістики та допоміжних сервісів. Якщо ви станете нашим клієнтом в цей час, ви отримаєте флагшток з гарантією 25 років та надзвичайну ціну з максимальним сервісом. Зателефонуйте нашим менеджерам, озвучте свої побажання, все інше зробимо ми!

Навершя на флагштоку і конструктив вершинного блоку

Однією з відмінних рис флагштоків зі скловолокна є конструктив вершинного блоку, або простіше кажучи, завершення. Наші флагштоки мають оригінальне навершя у вигляді «цибулини». Розробка конструктиву передбачала можливість додавання оригінальності формі самого флагштока і передбачила те, що завершення стало частиною конструктиву для виконання функції підняття прапора. Слід зазначити, що ми передбачали виготовлення навершя без використання металу, що виключає можливість бути схильним до корозії. При виготовленні використовуються тільки матеріали, які мають ідеальну міцність і гладкість. Міцність, без використання металу, протистоїть корозії. Гладкість навершя не дає можливості пошкодити прапор. У вітряну погоду прапор може легко ковзати і не рватися, а за тим, і не заплутується на вершинному блоці.

Крім того зупинимося на конструктиві. Через навершя протягується шнур як і при зовнішньому кріпленні прапора в версії Стандарт і при внутрішній системі підняття в версіях Стандарт замок і Стандарт лебідка. У будь-якому з обраних конструктивів відбувається гладке ковзання шнура через канал подачі без використання роликів і інших механізмів, які можуть, крім усього іншого, створювати шум або звуки після тривалої експлуатації. Верховий блок має універсальне використання для перерахованих раніше версій флагштоків. Додатковою можливістю є і проведення нескладних ремонтів через постійну наявність комплектуючих на нашому складі.

 Що важливо ще врахувати. Ми даємо можливість вибору наявних варіантів навершя. Крім іншого, ми можемо виготовити і спеціальні кольори, в які може фарбуватися флагшток за шкалою RAL що описані в статті про можливості наших флагштоків. Ви зможете отримати унікальний флагшток з власним кольором і всіма відповідними компонентами одного кольору.

 Зупиніть свій вибір на наших флагштоках і ви отримаєте задоволення від нашого продукту.

 

 

 

 

Аксесуари для флагштоків зі скловолокна

Для конструкцій флагштоків, котрі мають внутрішні системи підняття прапорів, а саме: Стандарт замок та Банер бар, застосовуються додаткові аксесуари.

 Для кріплення прапорів ми використовуємо з’єднувальні кільця, котрі виготовленні з стійкого до ультрафіолету пластику. Поверхня пластику є ідеально гладкою та легко розташовується вздовж флагштоку. Це дає можливість легко сприймати вітрові поштовхи й, при цьому, міцно тримати прапор. З’єднання з прапором відбувається через люверси чи карабіни, що є в наявності на прапорі, та передбачаються під час шиття прапору. З’єднування на флагштоці вдбувається через вставку, що розміщена на кільцях.

Для того, щоб прапор розміщувався на флагштоці вертикально, застосовуються обтяжувачі. Цей аксесуар має кілька варіантів виготовлення  та обирається в залежності від конструкції флагштоку. Особливостями обтяжувачів є спеціальні матеріали, котрі мають  міцність та гладкість. Це дає можливість легко монтувати на флаштоці дані аксесуари й при цьому мати надійність для застосування.

Звертайтеся до нас за інформацією, за допомогоу  розділу контакти. Ми підберемо необхідні комплектуючі відповідно до обраного типу флагштоку.

Застосування вуличних флагштоків банер-бар від FlagService

Флагштоки в комплектації банер-бар призначені для експонування прапорів з використанням поперечної перекладини. У чому особливість даних флагштоків?

Даний вид флагштоків, більшою мірою, призначений для того, щоб рекламувати фірмовий стиль. До складу флагштока входить: регульована анкерная система установки флагштока, щогла-флагшток зі скловолокна, конструктив «Банер-бар» з поперечною перекладиною, елементи кріплення прапора. Як працює конструктив флагштока? Верхня частина флагштока повертається на 360 градусів, що дає можливість мати повний огляд при повороті прапора. Поперечно розміщена планка флагштока дає можливість зробити «читаним» рекламне зображення прапора навіть тоді, коли немає вітру. Ми отримуємо розгорнуте зображення прапора з віддрукованим рекламним сюжетом. Заміна прапорів на флагштоку проводиться з землі шляхом нахилу флагштока. Дана операція є елементарною і не передбачає використання додаткових машин і механізмів. Така умова дає можливість істотно економити кошти під час заміни прапорів.

Такі флагштоки встановлюють клієнти корпоративного сектора. Це і розміщення флагштоків на АЗС, торгових центрах, офісах продажів будівельних компаній, банки та інше. Одним з поширених запитань є: чи можна використовувати прапори країн світу на таких флагштоках? Ми відповідаємо, можна. Єдиною умовою є те, що існують правила використання державних прапорів і міжнародних організацій в вертикальному виконанні. Ця умова важлива.

Для прорахунку вашого проекту потрібно тільки вибрати зручний для вас спосіб комунікації, який представлений в розділі контакти. Ми проведемо всі необхідні прорахунки і запропонуємо вам оптимальну ціну для нашої продукції. Будемо раді співпраці!

 

Флагштоки зі скловолокна

Шановні друзі!

Під час карантину залишаються незмінними наші контактні дані, за якими ви зможете зв’язатися з нами чи отримати консультації. На нашій сторінці https://flagservice.com.ua/ ми продовжуємо публікувати інформацію про наші товари та послуги. В розділі новини ми публікуємо поточні оновлення та публікуємо важливу інформацію про нашу роботу.

Отже. Ми просимо всіх дотримуватися карантину та по можливості залишатися вдома. В цей важливий час, ми, натомість, зможемо провести будь-які роботи для вас. Ми дотримуємось всіх необхідних умов, що надані в рекомендаціях. Ми віддалено можемо проконсультувати, зробити розрахунки, підготувати проекти. Крім того, заохочуємо вас підписатися на сторінку в мережі Yutube та Facebook. На цих ресурсах ми відображаємо нашу поточну роботу та діяльність. Підписуйтесь та запрошуйте своїх друзів та колег зробити те ж саме. Ми зануримо вас в світ флагштоків. Покажемо як змінюється будь-яка архітектурна композиція після встановлення флагштоків зі скловолокна, як прикрашаються соціально-культурні та історичні об’єкти.

Залишаємось на зв’язку 365/24/7 ! Здоров’я всім нам!

Яку важливу інформацію потрібно знати про флагшток вуличний?

Флагшток є одним з найстаріших видів реклами, яке використовувало людство. Іменні герби, назва закладів, перші торгові марки та інше, розміщувалися на тканинних полотнищах. Людство прийняло цю традицію виходячи з використання гербів держав і військових підрозділів. Були і спеціально підготовлені «прапороносці», які відповідали за зміст і відведення особливого значення прапора.

  Першими, природно, були флагштоки з дерева. Згодом, люди почали використовувати метал. Дані види флагштоків мали обмежений термін експлуатації. Для довговічності використання прапорів і матеріалу флагштоків були різні пропозиції і варіанти. Скандинавські країни, які мали досвід широкого використання прапорів, запропонували скловолокно. Важливим моментом є те, що даний матеріал мав максимальний показник питомої міцності і пройшов дослідне тестування на вітрильних суднах і яхтах. Що може мати найбільше практичне значення ніж випробування вітром, вологою і навантаженням? Природно, після такого практичного випробування, матеріал набув найбільшого поширення при виробництві флагштоків. Ми, на нашому виробництві, врахували досвід попередніх поколінь і провели практичні поліпшення способу виробництва прапорів. Додали технологічності процесу виробництва, провели «польові» випробування. Ця робота велася і в розробці комплектуючих до флагштока і дизайнерської розробки всіх незначних і значних деталей флагштоків.

  В результаті трудомісткого процесу ми отримали саме ті флагштоки, які виробляємо зараз. Постійне тестування матеріалів, досвідчені дослідження готових виробів є нашою постійною роботою. Ми хочемо, щоб наші клієнти отримували не тільки практичне але і естетичне задоволення від флагштоків. Ми пропонуємо всю нашу любов і особливе ставлення до того, що ми виготовляємо. Для нашої компанії це і місія і візія. Запрошуємо вас до співпраці!

 

Антивандальні закриті системи підняття прапорів на флагштоках

    Іноді, на жаль, в зворотного зв’язку від клієнта, ми отримуємо інформацію про те, що був вкрадений або пошкоджений прапор. Це не часті випадки того, коли хтось «проявляє увагу» на вивішені прапори. Рідкісні випадки, але вони залишають неприємний осад у людей, які встановили флагштоки з патріотичних спонукань і дуже уважно доглядають за державним символом.

  У нас є рішення і рекомендації, на які ми звертаємо увагу в роботі з клієнтами під час обговорення замовлення. У цій публікації ми крок за кроком описали все те, чим часто цікавляться при виборі конструктиву флагштока. Що тоді ми пропонуємо клієнту?

    При самому економному варіанті ми використовуємо піднятий кнехт до висоти 3,0 м. Це не дасть можливості легкого доступу до прапора і забезпечить захист від несанкціонованого зняття. У такому виконанні замовник використовує флагшток у версії Стандарт. 

  Для того, щоб повністю виключити можливість доступу, ми пропонуємо флагштоки у двох версіях.

У версії Стандарт — Стандарт — замок  шнур підняття захований в середині флагштока. Підняття прапора здійснюється вручну. Фіксація шнура відбувається на внутрішньому замку, який надійно закритий. У даній комплектації також присутній обважнювач для прапора. Його функція полягає в натягу прапора.

    У версії Стандарт — лебідка шнур підняття прапора розташований в середині флагштока. Підняття прапора здійснюється оборотом ручки, яку можна зняти. Ви вставляєте ручку в роз’єм і оборотом механізму лебідки опускаєте або піднімаєте прапор. Все просто.

 Всі рішення, описані вище, дуже прості і легкодоступні. Ми пропонуємо клієнтам скористатися можливістю отримати більш ніж докладні консультації і максимально можливий сервіс. Запрошуємо до співробітництва!

Проведення монтажу флагштоків

Ми розповімо про можливі способи встановлення флагштоків та необхідні засоби.

Спочатку хочемо повідомити, що монтаж флагштоків зі скловолокна не передбачає спеціальних навиків чи підготовки. Більш того, хочемо зазначити, що непотрібно застосовувати будь-які спеціальні машини чи інструменти. Наші флагштоки мають уніфіковані конструктиви, що дозволяють легко розібратися під час монтажу флагштоків та прапорів. Також важливим є і те, що ми надаємо всі необхідні рекомендації та матеріали. Тож жодних проблем не виникатиме, що вчергове переконує наших клієнтів в правильності вибору флагштоків.

  Найпоширенішим видом встановлення флагштоків є стандартне бетонування в землю. Цей вид встановлення флагштоків є оптимальним для тих, хто застосовуватиме флагштоки на постійній основі. Алгоритм простий: в комплекті флагштоку передбачено анкерну системи з трьох стержнів. Ви готуєте фундаментну основу, закладаєте анкерну систему, після отримання міцності фундаментом, встановлюєте флагшток. Якщо ваша поверхня вже підготовлена, наприклад має цілісний фундамент, вам достатньо просто закласти анкерну систему. Для цього, в існуючому бетоні ви готуєте отвори й далі, за допомогою хімічних чи розпірних анкерів фіксуєте регулюючу поверхню флагштоку.

   Якщо ви не маєте можливості місцевого встановлення флагштоку, тоді ваш вибір зовнішній бетонний блок. Такі блоки можна легко змонтувати, застосувавши кран-маніпулятор. Такий спосіб дає можливість встановлення флагштоків за лічені години.

   Тож радимо вам визначитися з можливим типом флагштоків, котрі детально описані в даному розділі. Після погодження з нашим спеціалістом та обраним типом встановлення, ми підготуємо необхідний набір комплектуючих для початку робіт. Наступним етапом ми підготуємо обрану комплектацію та направимо вам.

 Нагадуємо також, що флагштоки мають надлегку вагу. Це дає можливість застосовувати малу чисельність працівників для проведення робіт з монтажу. Комплектація флагштоків та регульована анкерна система кріплення, дадуть можливість вам провести роботи швидко та якісно.

Звикаємо до зручності в роботі разом!

Актуальна інформація про вуличні флагштоки та нашу продукцію

   Шановні друзі!

   В існуючій ситуації ми хочемо повідомити вас про роботу нашої компанії. На даний момент менеджери і склад працює віддалено і строго дотримуються карантину. Не зважаючи на це, ми обробляємо всі звернення на доступних видах зв’язку. У разі необхідності, ми готові оперативно скомплектувати флагштоки або інший вид продукції і транспортувати клієнту. Всі варіанти зв’язку з нами ви зможете відстежити в розділі контакти.

   Так само просимо звернути увагу, що деякі зміни торкнулися цін, які залежать від постачання імпортованих комплектуючих. Наші менеджери оперативно зможуть надати вам актуальну інформацію щодо оновлених цін. Всі конструктивні рішення по флагштокам, які передані в роботу до карантину, будуть вчасно завершені і передані клієнтам відповідно до затверджених термінів. Особливо валивими для нас є  зобов’язання, які взяті нашим підприємствам за тендерними процедурами, в яких ми взяли участь і перемогли. Виробничий напрямок закінчує формування готової продукції до відвантаження.

   Запрошуємо вас, в даний момент підписатися на наші канали комунікації в мережі Facebook і Youtube каналі. Ви зможете ознайомитися більш докладно про поточну роботу нашого підприємства і реалізовані проекти.

      Успіхів всім і міцного здоров’я!

Гарантія на вуличний флагшток зі скловолокна

Важливим елементом якості будь-якого товару чи послуги є встановлений виробником гарнтійний термін експлуатації. Флагштоки вуличні зі скловолокна, у порівнянні з іншими матеріалами, мають найдовший термін експлуатації  й переваги. 2019-го року, наша компанія активно поліпшувала виробничу базу в напрямку покращення експлуатаційних характеристик флагштоків. Ми виготовили нову лінійку взірців, що пройшли тестування разом з конструктивними частинами протягом всього року. Результат дослідження для нас виявився більш ніж обнадійливим. Тому, вже офіційно, ми можемо сповістити клієнтів та партнерів нашої компанії про гарні новини щодо наших продуктів. Всі флагштоки, що виробляються з 2020-го року матимуть 25-ти річний термін гарантії, комплектуючі, що встановлюються на флагштоках матимуть 5-ти річний термін гарантії.  Це гарна новина для тих, хто вагався при виборі матеріалу флагштоків. Запрошуємо до співпраці!