Рубрика: Публікації

Тканина для виготовлення прапорів

   Для  стійкості кольорів від вигорання ми застосовуємо сублімаційний термодрук. Друк прапорів на сітці можливий як односторонній так і двосторонній дзеркальний.  Далі про матеріал. Для друку прапорів на флагштоки ми застосовуємо прапорову сітку. Це спеціальний матеріал  зі 100 % поліестеровою основою. Основов’язальне полотно з плетеною структурою. Щільність матеріалу ми застосовуємо в  проміжку 100-125 грам/м2. Ця тканина має достатньо високі показники при розтягуванні під час експлуатації, що протидіє агресивній дії вітру, дощу ін. При пошитті прапору використовуються спеціальні нитки, котрі не розбивають полотно але продовжують термін експлуатації швів. На кінцевому етапі виготовлення прапор комплектуються карабінами, люверсами ін.

   Особливо дбайливим клієнтам ми радимо прості речі: за прапором потрібен догляд такий, як і за речами нашого повсякденного використання. Перше прання потрібно зробити після першого місяця експлуатації. 

  Важливо зазначити, що всі необхідні якісні показники ми отримуємо через дослідження, котрі проводимо власними силами. Для нас є важливим якість та сервіс при роботі з клієнтами. Ми радимо слідувати умовам експлуатації прапорів, що розроблені у взаємодії з технічними рекомендаціями та нашими дослідженнями.

   Ми готові надати всі необхідні консультації та рекомендації. Запрошуємо до співпраці!

Чому ми називаємо вуличні флагштоки зі скловолокна енергоефективними?

Вибір матеріалу – скловолокна, є вирішальним для нас при виробництві вуличних флагштоків. Причини такого вибору ми опишемо в сьогоднішній публікації.

  Серед існуючих матеріалів, скловолокно є оптимальним вибором нашої компанії. Враховуючи тривалий досвід виробництва та експлуатацію флагштоків з прапорами, ми дійшли висновку про використання скловолокна. Основні відмінності по матеріалам ми описали раніше. До цього ми долучили побажання наших клієнтів, котрі ми роками отримували у зворотньому зв’язку та в безпосередньому контакті під час сервісного обслуговування на об’єктах наших клієнтів. Головним питанням, що виникало у клієнтів, було подальша експлуатація та використання флагштоків. Для замовників є важливим, щоб під час експлуатації залишався якісний зовнішній вигляд та були відсутні експлуатаційні витрати. Зовнішній вигляд ми забезпечили унікальним виробничим циклом флагштоків та якісними комплектуючими, що відтестовані сучасним обладнанням. Експлуатаційні витрати ми зменшили завдяки відсутністі необхідності фарбування флагштоків та застосуванню регульованих анкерних систем, які виключають необхідність залучення додаткових механізмів.

 І найголовніше питання, на яке ми звернули особливу увагу - вплив на екологію планети. Після встановлення флагштоків, ми не забруднюємо природнє середовищами залишками обробки матеріалів, залишками старої фарби, викидами машин та механізмів і інше. Ми вважаємо, що ми відповідальні за збереження планети, тому й радимо застосовувати наші флагштоки.

Додамо також, що термін експлуатації прапорів на наших флагштоках значно подовжується. Таким чином, ми пропонуємо нашим клієнтам: одноразові витрати на придбання флагштоків, відмову від експлуатаційних витрат під час застосування флагштоків, збереження довкілля в поєднанні з унікальним зовнішнім виглядом!

   Запрошуємо до співпраці!

Конструкції вуличних флагштоків від FlagService

  Наша компанія пропонує клієнтам найбільш поширеніші конструктиви флагштоків, що застосовуються у світі. Ми є частиною міжнародної культури використання флагштоків, тому притримуємось  міжнародних тенденцій.

   Можемо зазначити, що флагштоки вуличні зі скловолокна поділяються на два основних типи: стандарт та з поперечною горизонтальною планкою. Ми, в своїй роботі, розробили та впровадили деякі технологічні додатки, котрі додають зручності нашим клієнтам. Флагштоки «Сандарт» ми, за бажанням клієнтів, доукомплектовуємо внутрішньою системою підйому прапору з комплектацією «Замок» чи «Лебідка». Флагштоки з поперечною перекладиною комплектуємо у вигляді «Банер-бар» чи «банер-ліфт». Описи запропонованих комплектацій ви зможете знайти на відповідних розділах нашого сайту. Нагадуємо, що наша компанія надає усі необхідні консультації сертифікованими спеціалістами. Це важливо для оптимального вибору типу флагштоків. Вся необхідна методична інформація надається за зверненням на адресу нашої компанії.

Флагштоки з поперечною перекладиною Банер-бар від FlagService

 Наша компанія пропонує клієнтам флагштоки з поперечиною «Банер-бар». Дані флагштоки розроблені для того, щоб прапор або рекламне панно, навіть в безвітряну погоду мали «видиме зображення». Такі флагштоки мають спеціальну поворотну конструкцію у верхній частині флагштока. Вона обертається на 360 градусів і ідеально тримає прапор в напрямку вітрового потоку. Поворотний механізм розроблений і тестований співробітниками технічного відділу для тривалого зовнішнього застосування. Направляючою для прапора служить перекладина, максимальна довжина якої 1,5 м. Встановлюючи дані флагштоки, необхідно врахувати, що рекомендована відстань між флагштоками розраховується виходячи з розмірів сусідніх прапорів з проміжком 0,5 м. Дана відстань забезпечить неможливість перетину поворотних перекладин між собою.

   Чому вузол поворотний? Дана вимога потрібна для того, щоб експоновані зображення не мали протидії повітряному потоку. Це забезпечує максимальний термін служби прапорів. При фіксуванні поперечної перекладини, тканина, отримуючи пориви вітру, розривається. До того-ж, все зусилля вітрового потоку руйнує фундамент і конструкцію флагштока. У нашому випадку ми маємо прапори, що вільно розвиваються за вітром і максимальний термін служби конструкції. При даній комплектації флагштока, верхня частина прапора прошивається для розташування в ній поперечної перекладини. Заміна прапора в конструкції флагштоків «Банер-бар» здійснюється шляхом нахилу флагштока від нижньої анкерної підстави. Дані роботи легко проводити, враховуючи невелику вагу наших флагштоків. Роботи по заміні прапора проводяться з землі, що виключає необхідність використання додаткових механізмів або спеціальних машин. Даний фактор істотно знижує подальші експлуатаційні витрати на обслуговування флагштоків. Заміна прапорів проводиться в короткий час і без матеріальних витрат.

  Ми надаємо нашим клієнтам всю необхідну методичну і консультаційну допомогу по використанню флагштоків «Банер-бар», заміні і вивішуванні прапорів, установці і збірці. Запрошуємо до співпраці з нашою компанією!

Прапор України та порядок використання державних прапорів на флагштоках

  Наша компанія професійно займається відстеженням тенденцій і особливостей, які вивчаються вексилологією. Ми знайомимо наших клієнтів зі світовими тенденціями щодо використання прапорів.

   На даний момент порядок використання державних прапорів країн світу регламентують держави, що затвердили і прийняли закони про свій державний прапор. Хочемо зупинитися на особливостях існуючих в деяких скандинавських країнах. Скандинавські країни мають свої відмінні риси у використанні державної символіки. Слід зазначити, що культура використання прапорів, має один з найвищих рівнів. Звична картина в Швеції, Фінляндії чи Естонії, це встановлений флагшток з прапором країни біля будинку. Громадяни цих країн на високому рівні шанують свій державний символ - прапор. Жодне з державних свят не проходить без вивішування державного прапора на флагштоку або кутовому тримачі. Існує традиція, що будівельники встановлюють флагшток на початковому етапі будівництва, під час облаштування фундаменту. Відзначають і неофіційний церемоніал, якщо прапор трішки приспущено - господарів немає вдома, тому в гості немає сенсу йти. В деяких з країн не дозволяється постійно використовувати державний прапор, тільки на державні свята. За цим стежать спеціальні служби. Відсутність прапора в державні свята може привести до штрафу господарів будинку. Для щоденного використання, прийнято вивішувати вимпел. Він являє собою вузьке, але довге полотнище в кольорах національного прапора. В окремих країнах для можливості використання прапора країни, поруч з корпоративними прапорами, необхідно отримати дозвіл державних органів влади.

  Слід також відзначити, що дані країни зробили свій вибір у бік використання флагштоків зі скловолокна. В даному випадку, щогла-флагшток стійка до сольового впливу морів і має найвищі міцнісні характеристики протидії вітровому потоку.

  Наша компанія пропонує клієнтам, на ряду з флагштоками високої якості, і спеціальні прапори для тривалого зовнішнього застосування. У нашій країні вже сформувалася тенденція до зростання встановлених флагштоків у приватних будинків, що наближає нас до загальносвітових тенденцій поваги і використання державних символів.

Запрошуємо до співробітництва!

Чи можна фарбувати флагштоки зі скловолокна?

Дане запитання часто задають клієнти нашої компанії. Наші флагштоки не передбачають необхідності фарбування. Це пов'язано з тим, що стандартні флагштоки мають білий колір. Даний колір обраний не випадково, це вибір багаторічного досвіду роботи, заснований на відгуках наших клієнтів. Ми вводимо барвник в структуру щогли флагштока на етапі виготовлення. Барвник спеціально підібраний за своїми властивостями так, щоб мати максимально можливий захист від ультрафіолетових випромінювань. Білі флагштоки схвалені і архітекторами, які займаються проектуванням або реконструкцією будівель. Для нашого підприємства, всі описані показники є основними. Тому наші флагштоки мають вишуканий вигляд протягом усього терміну експлуатації. Після завершення процесу виготовлення флагштока, ми наносимо на щоглу спеціальне гелієве покриття, що дає можливість отримати ідеально гладку структуру поверхні. Це один з основних факторів для максимально тривалого використання прапорів. Прапори, які розвиваються на наших флагштоках, не мають в такому випадку механічних пошкоджень через шорсткості щогли.

  Звернемо увагу і на інші запити наших клієнтів. В окремих випадках, замовники звертаються до нас з проханням виготовити флагштоки певних кольорів. Ми готові зробити флагштоки широкої колірної гами по палітрі RAL. Ця уніфікована система дає можливість мати флагштоки, максимально підібрані за кольором під вишукані запити наших клієнтів. Слід зазначити, що такі флагштоки ідеально виглядають в ансамблі суперсучасних архітектурних рішень. Процес фарбування флагштоків проводиться під час виробництва і має весь набір захисних функцій від природних явищ, описаних у виробництві флагштоків стандартного білого кольору. Аналізуючи все вищеперелічене, ми можемо стверджувати, що наші флагштоки мають енергозберігаючі властивості. Запрошуємо до співпраці з нашою компанією!

Конструктивні рішення вуличних флагштоків зі скловолокна

Флагштоки, що пропонує наша компанія, є унікальним конструктивом спрямованим на довготривале вуличне використання. Особливістю наших флагштоків є матеріал – скловолокно. Даний матеріал не має залишкових деформацій, що дає унікальні  характеристики міцності. Це дає можливість застосування флагштоків протягом календарного року, не обмежуючись на різні впливи природних факторів. Ні обледеніння, ні штормовий поривчатий вітер , ні ультрафіолетовий влив сонячного проміння не зашкодять нашим флагштокам.  Ми проводимо тестування, встановлених нашою компанією, флагштоків з метою підбору якісних конструктивів. Ми зменшили використання в підготовці комплектацій флагштоків матеріалів, що можуть мати корозійний вплив, та низькі експлуатаційні характеристики.  Враховуючи все перелічене, отримали високої якості флагштоки. Ці відмінності є необхідними у порівняннях з іншими матеріалами, котрі використовуються для виготовлення флагштоків. Важливо, що сезонність встановлення не впливає тепер на вибір конструктиву, тому ми пропонуємо альтернативу у вигляді флагштоків зі скловолокна. Враховуючи наближення погодних факторів, котрі впливають на  експлуатацію прапорів, запрошуємо до випробування наших флагштоків!

Вуличні флагштоки зі скловолокна на REX-2018.

 

 

З 25 по 27 вересня у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» у Києві відбувалася Міжнародна виставка реклами «REX 2018». FlagService презентував клієнтам та партнерам продукти нашої компанії. Ми ознайомили відвідувачів виставки з напрацюваннями 2018-го року та оприлюднили плани на 2019-ий рік. Ми раді зацікавленості фахівців рекламного ринку такою продукцією як флагштоки. Наша робота направлена на те, щоб максимальна кількість активних учасників ринку ознайомилася з перевагами флагштоків зі скловолокна.

     Щиро дякуємо всім, хто приділив увагу нашій компанії на виставковому стенді, та висловлюємо сподівання на взаємовигідну співпрацю протягом 2019-го року!

Купити прапори України в Києві для святкових заходів

Наша компанія, з нагоди відзначення Дня державного прапору України, щороку пропонує спеціальні акції. Ми надаємо широкий вибір прапорів України з різними варіантами кріплення, пошиву та виготовлених у відповідності з Загальними технічними умовами «Державний прапор України» (ДСТУ 4512:2006). Для нашого підприємства є обов’язковою умовою виконання зазначеного нормативного документу в роботі.

Для святкового вивішування ми пропонуємо акційні прапори з легкої тканини. Таке використання буде ідеальним для прикраси приватних осель та проведення святкових заходів. Розмір прапору України є у відповідності з положеннями основного Закону 1350 х 900 мм. Такі прапори завжди утримуються на складському запасі й є доступними за першим запитом клієнтів.

Для інших тканин та способу використання прапорів України, ми пропонуємо розміри: 1200х800 мм, 1350х900 мм, 1500х1000 мм, 1800х1200 мм, 2100х1400 мм, 2250х1500 мм. Для високих флагштоків, висотою понад 12 м, розмір прапору обраховується додатково.

Для довготривалого використання та популяризації прапору використовується прапорова сітка. Цей матеріал виготовлено у відповідності з європейськими нормами використання прапорів на вулиці. Прапори виготовляються сублімаційним термодруком, це дає можливість протягом тривалого часу мати яскраве зображення, котре захищене від впливу УФ-променів. Матеріал є зносостійким і має різні кріплення, котрі використовуються на флагштоках. Звичайне використання прапорів – з прошитою кишенею для одягання на тримач, карабіни – для використання на флагштоках, люверси.

Для кабінетного застосування використовуються прапори з атласної тканини. За бажанням клієнтів, передбачено святкове обшивання золотистою бахромою. Такі прапори, зазвичай, використовуються у комплекті з кабінетними підлоговими флагштоками.

Наша постійна акція для клієнтів, котрі бажають встановити вуличні флагштоки зі скловолокна біля приватних осель, передбачає додатковий бонус у вигляді прапору України.

Ми заохочуємо українців до використання державної символіки, особливо, у ці святкові дні!