Флагштоки вуличні і виготовлення прапорів від FlagService

Флагштоки вуличні і виготовлення прапорів від FlagService

Наша компанія готова запропонувати клієнтам повний спектр послуг з виготовлення прапорів і установці флагштоків зі скловолокна. Ми готові провести консультації та надати рекомендації щодо оптимальних рішень пов’язаних з підбором найкращого варіанту. Робота з клієнтами складається з кіькох етапів. Перший пов’язаний з роботою дизайнерів. Другий пов’язаний з розробкою і підготовкою кращого технічного рішення. Третій —  установка і монтаж флагштоків.
Наші професійні дизайнери допоможуть в розробці макетів для корпоративних прапорів і розробці передпроектних пропозицій. Ми готові змакетувати і надати на розгляд варіанти схем установки флагштоків на території клієнта. Графічна візуалізація допоможе підібрати варіанти можливого встановлення флагштоків.
Менеджери запропонують кращий варіант комплектації флагштоків і найбільш оптимальне рішення по висоті флагштока. Ми готові допомогти в реалізації проекту з підбором кращого логістичного супроводу по всій території України.
Ми пропонуємо нашим клієнтам послуги монтажу флагштоків та сервісне обслуговування. Також ми готові запропонувати послуги всього комплексу робіт по збірці флагштоків на місці установки.
Завжди  раді зверненням до нашої компанії!

Залишити комментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *