Тканина для виготовлення прапорів

Тканина для виготовлення прапорів

   Для  стійкості кольорів від вигорання ми застосовуємо сублімаційний термодрук. Друк прапорів на сітці можливий як односторонній так і двосторонній дзеркальний.  Далі про матеріал. Для друку прапорів на флагштоки ми застосовуємо прапорову сітку. Це спеціальний матеріал  зі 100 % поліестеровою основою. Основов’язальне полотно з плетеною структурою. Щільність матеріалу ми застосовуємо в  проміжку 100-125 грам/м2. Ця тканина має достатньо високі показники при розтягуванні під час експлуатації, що протидіє агресивній дії вітру, дощу ін. При пошитті прапору використовуються спеціальні нитки, котрі не розбивають полотно але продовжують термін експлуатації швів. На кінцевому етапі виготовлення прапор комплектуються карабінами, люверсами ін.

   Особливо дбайливим клієнтам ми радимо прості речі: за прапором потрібен догляд такий, як і за речами нашого повсякденного використання. Перше прання потрібно зробити після першого місяця експлуатації. 

  Важливо зазначити, що всі необхідні якісні показники ми отримуємо через дослідження, котрі проводимо власними силами. Для нас є важливим якість та сервіс при роботі з клієнтами. Ми радимо слідувати умовам експлуатації прапорів, що розроблені у взаємодії з технічними рекомендаціями та нашими дослідженнями.

   Ми готові надати всі необхідні консультації та рекомендації. Запрошуємо до співпраці!

Залишити комментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *