Новий сезон продажу вуличних флагштоків  2021 року

Новий сезон продажу вуличних флагштоків  2021 року

З першим днем весни розпочався новий рік встановлення флагштоків. Це особливий рік для нашої компанії  і для всієї країни вцілому. Чому запитаєте ви? Ми назвали 2021-ий рік, роком флагштоків в Україні.

Цього року Україна відзначає 30-ту річницю незалежності України. Передбачається низка святкових заходів та урочистостей. Наша компанія активно долучається до цих заходів. Ми підготували спеціальну акцію. Ми пропонуємо прикрасити країну в синьо-жовті кольори й належним чином вшанувати державні символи України. Запрошуємо всіх долучитися до реалізації цього проекту.

Крім цього, ми провели удосконалення на виробничій базі та підготували цілу низку технологічних змін, що позитивно вплинуть на якість нашої продукції. Ми постійно працюємо в режимі зворотнього зв’язку з клієнтами й максимально враховуємо побажання.

До наших флагштоків ми, традиційно пропонуємо повний комплекс послуг. Ви зможете розраховувати на максимальний сервіс в спілкуванні з нашими працівниками, ми додаємо послуги  встановлення та доставки. Обов’язковий тренд цього року – освітлення флагштоків. До всіх конструкцій флагштоків ми обов’язково додамо спорядження зі світла. Це суперово змінить  будь-які архітектурні рішення.

Отже. Ми офіційно оголошуємо «СТАРТ» компанії з встановлення флагштоків в 2021-му, ювілейному році нашої країни. Ми запрошуємо наших дилерів до максимальної концентрації для досягнення спільної мети. Будьте з нами, буде цікаво!

 

Залишити комментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *