Шановні друзі та партнери!

Шановні друзі та партнери!

Повідомляємо Вам про переїзд нашого головного офісу в місті Києві за новою адресою. З 15-го липня ми працюватимемо за адресою: 03187, Україна, Київська область, Київ, проспект Академіка Глушкова, 40, офіс. 614 Л корпусу №5.
Ми стали наближеними до наших складських приміщень з флагштоками, що додасть зручності нашим клієнтам в отриманні продукції та оформленні документів. Наближеність до основних транспортних магістралей покращує логістичну складову будь-якої роботи, тому ми прийняли таке рішення. До цього ми інформуємо вас про те, що ми продовжуємо розширення нашої дилерської мережі, що стане зручним в роботі з клієнтами.
Цього року ми активно працюємо над поповненням виробничих можливостей. До кінця року ми збільшимо швейний напрямок по виготовленню прапорів. Проектні потужності збільшаться в 2 рази. Виробництво флагштоків ми збільшимо на 40 відсотків, що дасть можливість значно скоротити термін виготовлення та збільшить об’єм готової продукції, що випускається. Це все направлено на задоволення потреб наших клієнтів.
Продовжуємо працювати задля наших клієнтів, долучайтеся до співпраці!

Залишити комментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *