Актуальна інформація про вуличні флагштоки та нашу продукцію

Актуальна інформація про вуличні флагштоки та нашу продукцію

   Шановні друзі!

   В існуючій ситуації ми хочемо повідомити вас про роботу нашої компанії. На даний момент менеджери і склад працює віддалено і строго дотримуються карантину. Не зважаючи на це, ми обробляємо всі звернення на доступних видах зв’язку. У разі необхідності, ми готові оперативно скомплектувати флагштоки або інший вид продукції і транспортувати клієнту. Всі варіанти зв’язку з нами ви зможете відстежити в розділі контакти.

   Так само просимо звернути увагу, що деякі зміни торкнулися цін, які залежать від постачання імпортованих комплектуючих. Наші менеджери оперативно зможуть надати вам актуальну інформацію щодо оновлених цін. Всі конструктивні рішення по флагштокам, які передані в роботу до карантину, будуть вчасно завершені і передані клієнтам відповідно до затверджених термінів. Особливо валивими для нас є  зобов’язання, які взяті нашим підприємствам за тендерними процедурами, в яких ми взяли участь і перемогли. Виробничий напрямок закінчує формування готової продукції до відвантаження.

   Запрошуємо вас, в даний момент підписатися на наші канали комунікації в мережі Facebook і Youtube каналі. Ви зможете ознайомитися більш докладно про поточну роботу нашого підприємства і реалізовані проекти.

      Успіхів всім і міцного здоров’я!

Залишити комментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *