FlagService на стратегічній сесії Української Асоціації Візуальної Індустрії

FlagService на стратегічній сесії Української Асоціації Візуальної Індустрії

19 січня 2021 року відбулась стратегічна сесія Української Асоціації Візуальної Індустрії. Наша компанія є членом асоціації й приймає активну участь в роботі.

Для нас важливим напрямком роботи є створення «цивілізованих умов» на ринку виробників реклами. Чому це важливо? Асоціація ставить собі на меті стандартизацію галузі в напрямку якості та безпеки продукції та послуг. Ці цілі важливі також і для нас, адже ми виробляємо флагштоки, що є безпечним продуктом для клієнтів. Важливим елементом роботи є спілкування з учасниками ринку та обмін досвідом. Серед колег по асоціації є вже і партнери нашої компанії, котрі на певних територіях є сертифікованими дилерами компанії FlagService. Така співпраця є взаємовигідною як  для наших клієнтів, так і покращує сервісну роботу в регіонах.

2021-ий рік є ювілейним для нашої держави. Цього року FlagService ініціює загальнодержавний проект «Прапор України – в кожен куточок Батьківщини». Сподіваємось, що партнери з асоціації долучаться до реалізації й ми разом огорнемо країну в синьо-жовті кольори. Про це буде далі!

Залишити комментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *