Флагшток висотою 30 м й надмірно високі флагштоки

Флагшток висотою 30 м й надмірно високі флагштоки

   Наша компанія промислово виготовляє флагштоки висотою від 3 до 18 м зі скловолокна. Флагштоки від 13 до 18 м є збірними з двох частин. Флагштоки до 13 м є цільними конструкціями без стиків. В світі є тенденція встановлення особливо високих вуличних флагштоків. Такі флагштоки встановлюються до особливих загальнодержавних урочистостей. Такі флагштоки можуть мати висоту й 30 м, 50, чи навіть 100 м. Прикладом таких флагштоків може бути встановлення в Україні високих флагштоків в місті Київ та Дніпро. Звісно високі флагштоки повинні мати спеціальні конструктивні рішення. Для таких флагштоків, конструктори розробляють методологію розрахунків облаштування фундаменту, конструкцію щогли та механізму підняття прапору. Ми надаємо технічні рекомендації для таких високих флагштоків. Ми маємо досвід з виготовлення, облаштування, встановлення таких флагштоків. Окремо, ми додаємо послуги з облаштування підсвітки таких флагштоків.
      Наші працівники можуть провести весь комплекс з супроводу реалізації проекту по встановленню високих флагштоків. Візьмемо, до-прикладу, розрахунок флагштоку висотою 30 м. Ми розробили проектне рішення, де флагшток 30 м виготовляється з анодованого алюмінію. Розрахували параметри фундаменту, де наявними є розрахунки матеріалів що застосовуються. Інженерами світлотехнічного напрямку проведено розрахунки необхідного обладнання для освітлення. Розмір прапору України для такого флагштоку є 7500х5000 мм.
     Такі флагштоки займуть окреме почесне місце на території нашої країни. Ми, як завжди, намагаємось спонукати до встановлення флагштоків з Прапором України. Пам’ятаємо, що цього року ми відзначаємо 30-ту річницю незалежності України. З нагоди ювілейного року, ми прагнемо якнайширшого вшанування нашого символу держави.

    Долучайтеся!

2 thoughts on “Флагшток висотою 30 м й надмірно високі флагштоки”

 1. ІгорSays…
  Replied on

  Ми б хотіли встановити прапор,флагшток якого 30м висотою,у нас в селі…

  1. flag-adminSays…
   Replied on

   Просимо зв’язатися з нами за номерами, що вказані у розділі «Контакти».

Залишити комментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *