Флагштоки «Віндер» від FlagService

Флагштоки «Віндер» від FlagService

       2017-року наше підприємство запустило власну лінійку флагштоків «Віндер». Наші інженери, разом з виробничим відділом розробили креслення флагштоків для рекламного експонування зображення. Що потрібно знати про такі флагштоки?

Виготовляються з матеріалу анодований алюміній. Діаметр труби, що застосовується, має 20 мм. Товщина стінки 2 мм. Секції є кратними висоті 2,0; 3,0 і 4,0 м. Для кріплення флагштоків є бурові стержні, вбивні стержні, квадратні основи. В окремих випадках використовується додаткове обважнення у вигляді наливної основи. Для закріплення прапору, на флагштоці розміщено фіксатор. Флагшток легко монтується та має малу вагу.

Прапори мають розміри-650*1600, 650*2400 і 650*3200 мм для відповідного розміру флагштоку. Прапори друкуються з одностороннім та двостороннім дзеркальним друком.

Стандартне пакування передбачає транспортну упаковку, за бажанням клієнта флагштоки пакуються в чохол.

Для чого використовуються такі флагштоки?

Наші флагштоки є оптимальним вибором для компаній, котрі рекламують торгову марку, продукт чи захід. Враховуючи те, що флагштоки легко монтуються, ви швидко зможете зібрати конструкції на місці безпосереднього встановлення. Такі рекламні конструкції матимуть оригінальний вигляд та вирізнятимуть вас серед компаній конкурентів. Останнім часом, ці конструкції отримали застосування серед компаній аграрного сектору під час проведення «Днів поля».

Наша компанія запрошує партнерів та клієнтів до співпраці!

Залишити комментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *