Флагштоки зі скловолокна «Банер-бар» для вуличного застосування

Флагштоки зі скловолокна «Банер-бар» для вуличного застосування

Наше підприємство виготовляє флагштоки зі скловолокна для вуличного застосування. Особливістю цих флагштоків є поворотна система, що обертається на 360 градусів навколо своєї осі. Такі флагштоки застосовуються переважно для рекламування бізнесу чи торгової марки. В деяких випадках, на таких флагштоках можуть застосовуватися прапори країн світу.

Для чого розроблена така система?  Наші клієнти, котрі з повагою ставляться до експонування зображення на прапорах, прагнуть ефективного застосування флагштоків. Дана конструкція має поперечину, котра навіть у без вітрову погоду дозволяє повністю експонувати зображення. Прапор розгорнуто на поперечині, що має максимальну ширину 1,5 метра. Висота прапору обирається  в залежності від висоти флагштоку, щоб мати відповідні пропорції. В стандартну комплектацію флагштоку входить: регульована анкерна система кріплення флагштоку, щогла флагшток зі скловолокна, обертова система «Банер-бар», обважнювач та кільця для кріплення прапору. За додатковим побажанням клієнтів можемо доукомплектувати нагрунтове декоративне покриття, що розміщується в верхній частині анкерної системи.

Яка особливість наших систем «банер-бар» ? Основною відмінністю є  застосування тільки сертифікованих комплектуючих, що пройшли тестування у вуличних умовах. Ми провели дослідження, щоб врахувати кліматичні умови та максимально подовжити термін експлуатації комплектів. Важливо використовувати сертифіковані деталі, це значно впливає на період експлуатації флагштоків.

Запрошуємо до співпраці! 

 

Залишити комментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *