Флагштоки вуличні зі скловолокна від NordMast та FlagService для прапорів

Флагштоки вуличні зі скловолокна від NordMast та FlagService для прапорів

   Наша компанія пропонує клієнтам найкраще рішення у світі для використання прапорів — флагштоки зі скловолокна. Для горизонтальних прапорів використовуються флагштоки у версії «Стандарт», «Стандарт-замок «Лінус» і «Стандарт з лебідкою». Дані версії включають в себе оптимальні рішення для використання вуличних флагштоків як в межах житлової забудови, так і на відкритих місцевостях.
   Відкриті та закриті для зовнішнього доступу опції флагштоків дають можливість максимально широко врахувати побажання замовників. Ми готові провести навчання з монтажу флагштоків і надати всі необхідні рекомендації, які дадуть можливість підібрати потрібні параметри прапорів, розмірів фундаменту і висоти флагштока. Ми пропонуємо флагштоки в повній комплектації з урахуванням механізму підняття прапора і облаштування фундаменту.

Флагштоки зі скловолокна стануть ідеальним вибором для ініціалізації і персоніфікації бізнесу або організації. Ми раді, що наші флагштоки є оптимальним вибором для державних установ, комерційних підприємств, міжнародних і дипломатичних представництв. Наші флагштоки, в поєднанні з якісно виготовленими прапорами з сітки для тривалого зовнішнього використання, є ідеальним рішенням для замовників, які цінують почуття стилю.

 

Ми будемо раді запропонувати до вашого вибору кращі варіанти флагштоків!

Залишити комментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *