Флагштоки з поперечною перекладиною Банер-бар від FlagService

Флагштоки з поперечною перекладиною Банер-бар від FlagService

 Наша компанія пропонує клієнтам флагштоки з поперечиною «Банер-бар». Дані флагштоки розроблені для того, щоб прапор або рекламне панно, навіть в безвітряну погоду мали «видиме зображення». Такі флагштоки мають спеціальну поворотну конструкцію у верхній частині флагштока. Вона обертається на 360 градусів і ідеально тримає прапор в напрямку вітрового потоку. Поворотний механізм розроблений і тестований співробітниками технічного відділу для тривалого зовнішнього застосування. Направляючою для прапора служить перекладина, максимальна довжина якої 1,5 м. Встановлюючи дані флагштоки, необхідно врахувати, що рекомендована відстань між флагштоками розраховується виходячи з розмірів сусідніх прапорів з проміжком 0,5 м. Дана відстань забезпечить неможливість перетину поворотних перекладин між собою.

   Чому вузол поворотний? Дана вимога потрібна для того, щоб експоновані зображення не мали протидії повітряному потоку. Це забезпечує максимальний термін служби прапорів. При фіксуванні поперечної перекладини, тканина, отримуючи пориви вітру, розривається. До того-ж, все зусилля вітрового потоку руйнує фундамент і конструкцію флагштока. У нашому випадку ми маємо прапори, що вільно розвиваються за вітром і максимальний термін служби конструкції. При даній комплектації флагштока, верхня частина прапора прошивається для розташування в ній поперечної перекладини. Заміна прапора в конструкції флагштоків «Банер-бар» здійснюється шляхом нахилу флагштока від нижньої анкерної підстави. Дані роботи легко проводити, враховуючи невелику вагу наших флагштоків. Роботи по заміні прапора проводяться з землі, що виключає необхідність використання додаткових механізмів або спеціальних машин. Даний фактор істотно знижує подальші експлуатаційні витрати на обслуговування флагштоків. Заміна прапорів проводиться в короткий час і без матеріальних витрат.

  Ми надаємо нашим клієнтам всю необхідну методичну і консультаційну допомогу по використанню флагштоків «Банер-бар», заміні і вивішуванні прапорів, установці і збірці. Запрошуємо до співпраці з нашою компанією!

Залишити комментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *