Навершя на флагштоку і конструктив вершинного блоку

Навершя на флагштоку і конструктив вершинного блоку

Однією з відмінних рис флагштоків зі скловолокна є конструктив вершинного блоку, або простіше кажучи, завершення. Наші флагштоки мають оригінальне навершя у вигляді «цибулини». Розробка конструктиву передбачала можливість додавання оригінальності формі самого флагштока і передбачила те, що завершення стало частиною конструктиву для виконання функції підняття прапора. Слід зазначити, що ми передбачали виготовлення навершя без використання металу, що виключає можливість бути схильним до корозії. При виготовленні використовуються тільки матеріали, які мають ідеальну міцність і гладкість. Міцність, без використання металу, протистоїть корозії. Гладкість навершя не дає можливості пошкодити прапор. У вітряну погоду прапор може легко ковзати і не рватися, а за тим, і не заплутується на вершинному блоці.

Крім того зупинимося на конструктиві. Через навершя протягується шнур як і при зовнішньому кріпленні прапора в версії Стандарт і при внутрішній системі підняття в версіях Стандарт замок і Стандарт лебідка. У будь-якому з обраних конструктивів відбувається гладке ковзання шнура через канал подачі без використання роликів і інших механізмів, які можуть, крім усього іншого, створювати шум або звуки після тривалої експлуатації. Верховий блок має універсальне використання для перерахованих раніше версій флагштоків. Додатковою можливістю є і проведення нескладних ремонтів через постійну наявність комплектуючих на нашому складі.

 Що важливо ще врахувати. Ми даємо можливість вибору наявних варіантів навершя. Крім іншого, ми можемо виготовити і спеціальні кольори, в які може фарбуватися флагшток за шкалою RAL що описані в статті про можливості наших флагштоків. Ви зможете отримати унікальний флагшток з власним кольором і всіма відповідними компонентами одного кольору.

 Зупиніть свій вибір на наших флагштоках і ви отримаєте задоволення від нашого продукту.

 

 

 

 

Залишити комментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *