Аксесуари для флагштоків зі скловолокна

Аксесуари для флагштоків зі скловолокна

Для конструкцій флагштоків, котрі мають внутрішні системи підняття прапорів, а саме: Стандарт замок та Банер бар, застосовуються додаткові аксесуари.

 Для кріплення прапорів ми використовуємо з’єднувальні кільця, котрі виготовленні з стійкого до ультрафіолету пластику. Поверхня пластику є ідеально гладкою та легко розташовується вздовж флагштоку. Це дає можливість легко сприймати вітрові поштовхи й, при цьому, міцно тримати прапор. З’єднання з прапором відбувається через люверси чи карабіни, що є в наявності на прапорі, та передбачаються під час шиття прапору. З’єднування на флагштоці вдбувається через вставку, що розміщена на кільцях.

Для того, щоб прапор розміщувався на флагштоці вертикально, застосовуються обтяжувачі. Цей аксесуар має кілька варіантів виготовлення  та обирається в залежності від конструкції флагштоку. Особливостями обтяжувачів є спеціальні матеріали, котрі мають  міцність та гладкість. Це дає можливість легко монтувати на флаштоці дані аксесуари й при цьому мати надійність для застосування.

Звертайтеся до нас за інформацією, за допомогоу  розділу контакти. Ми підберемо необхідні комплектуючі відповідно до обраного типу флагштоку.

Залишити комментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *