Прапор України у кожну родину!

Прапор України у кожну родину!

З настанням весни FlagServiceрозпочинає нову акцію з популяризації широкого використання прапору України. В рамках нового маркетингового року, з 06.03.2017 – го року розпочинається весняна акція «Прапор Україниу кожну родину». Ми заохочуємо патріотичних українців прикрашати власні будівлі, будівлі державних установ та організацій, прапорами України. Ми підготували до друку прапори України, щоб максимальна кількість українців долучилася до нашої спільної акції. Спеціальні цінові пропозиції разом з високою якістю виготовлення прапорів дадуть можливість обрати найкращі варіанти виконання за розмірами та кріпленням.

Для зовнішнього використання ми підготували друковані прапори із зносостійкої сітки. Спеціальні види друку,  мають високі показники стійкості до УФ-випромінювання. Це дає можливість зберегти яскравість кольорів прапору України протягом тривалого терміну використання.

Наші спеціалісти підберуть оптимальний варіант розміру прапору, в залежності від обраного флагштоку та місця застосування.

Залишити комментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *