Вуличні флагштоки з прапорами біля адміністративних будівель

Вуличні флагштоки з прапорами біля адміністративних будівель

Наша компанія постійно працює над розширенням асортименту продукції для задоволення вимог клієнтів. Ми працюємо над вдосконаленням  конструктивів, які  максимально продовжуватимуть строк експлуатації прапорів.

Ми радимо нашим клієнтам флагштоки зі скловолокна, найкращого матеріалу для використання прапорів. Ідеальне архітектурне виконання, у вигляді свічкоподібної  форми, надає зовнішньому вигляду переконливих переваг для оформлення території біля адміністративного приміщення. Оригінальний вигляд флагштоку білого кольору, з  навершшям золотистого або сріблястого кольору,  буде якісно вирізняти вашу будівлю серед інших. Для зручності наших клієнтів, ми розробили дві додаткові версії комплектації «Стандарт»  з підйомним механізмом, які мають антивандальні якості. В комплектації «Лінус» підйом прапору відбувається вручну, та закритий від зовнішнього доступу замком. В комплектації  з лебідкою, розроблена конструкція підняття прапору за допомогою підйомного механізму.

2016-го року, нами було розроблено, та впроваджено у виробництво, оригінальне завершення флагштоку, котре вкриває бетонний фундамент та анкерну систему встановленого  флагштоку.

Заохочуємо наших клієнтів до співпраці. Ми готові підготувати вам проекти по встановленню флагштоків та запропонувати оптимальне рішення. З нашими флагштоками зі скловолокна, ви зможете оцінити переваги справжньої європейської якості продукції.

Залишити комментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *