Що потрібно знати про вуличні флагштоки в сезоні 2019 року

Що потрібно знати про вуличні флагштоки в сезоні 2019 року

З 1-го квітня стартував офіційний сезон продажів вуличних флагштоків. Температурний режим сприяє бетонуванню і монтажу флагштоків. Що нового ми приготували в 2019-му році?

Ми, як і раніше, будемо інформувати про поліпшення, які наші технологи впроваджують в зимовий період. Поспішаємо зазначити, що ми змінили деякі конструкційні характеристики регульованої анкерної підстави. Дані зміни несуть в собі додаткові зручності в роботі з установки флагштоків на відкритій місцевості. Креслення нижньої основи було змінене так, щоб при монтажі болтове з’єднання не мало кутів. Плавні вирізи пластини сприяють легкості монтажу в процесі побудови флагштоків. Направляючий вузол отримав довжину 9 см. Дана довжина вибрана не випадково. Це довжина, необхідна для зручного регулювання під час з’єднання флагштоків. Крім зазначеної переваги тако слід сказати, що ми отримали додаткові характеристики. Довжина зварного шва забезпечує надійну експлуатацію.

Наша компанія впроваджує додаткові поліпшення в результаті власних випробувань і завдяки зворотньому зв’язку з клієнтами. Слідкуйте за нашими оновленнями!

Залишити комментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *