Спеціальна акційна пропозиція на флагштоки вуличні зі скловолокна

Спеціальна акційна пропозиція на флагштоки вуличні зі скловолокна

Ми раді повідомити клієнтам нашої компанії про небувалу акційну пропозицію на вуличні стаціонарні флагштоки зі скловолокна. У 2019 му році ми вирішили провести дві масштабні акції з популяризації флагштоків зі скловолокна. Традиційно ми пропонуємо спеціальні ціни до Дня державного прапора, який ми святкуємо 23 серпня. У зв’язку з тим, деякі маркетингові показники 2019 року дають нам оптимістичний настрій на рік, ми вирішили провести дві такі акції в травні і серпні.

  Акція передбачає розміщення замовлення на виготовлення флагштоків в травні за спеціальними цінами які, в залежності від комплектації, досягають 25 відсотків. Дисконт включає в себе і послуги з постачання флагштоків і монтажу. Небувалі ціни на нашу продукцію обумовлені позитивними економічними тенденціями і стабілізацією поставок витратних матеріалів від наших європейських партнерів.

 Для клієнтів, які хочуть встановити флагшток з прапором України біля приватного будинку, ми пропонуємо додатковий бонус у вигляді прапора на спеціальній зносостійкій тканині. Дані прапори мають підвищені показники стійкості. Версія «Стандарт» є оптимальним вибором для установки біля будинку.

 Для клієнтів корпоративного та державного сектора ми пропонуємо, крім акційної ціни на флагштоки, додаткові послуги з макетування місць установки і підбору оптимального конструктиву флагштоків.

 Порівняльні характеритики матеріалів флагштоків дають підставу зробити клієнтам правильний вибір в сторону наших флагштоків, які стануть ідеальним варіантом для оформлення вашого бізнесу, приватного будинку або державної установи. Флагштоки з найвищими показниками експлуатаційних характеристик істотно продовжать термін служби прапорів.

  Надсилайте ваші запити будь-яким зручним способом, який ви знайдете в розділі контакти. Наші менеджери зв’яжуться з вами і нададуть весь необхідний комплекс консультацій. Звертаємо увагу, що період акції — травень 2019 року.

Запрошуємо до співробітництва!

Залишити комментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *