Стандартизація флагштоків зі скловолокна від FlagService

Стандартизація флагштоків зі скловолокна від FlagService

Нарешті ми можемо гордо поділитися важливою для нас новиною. Ми закінчили стандартизацію наших флагштоків зі скловолокна та отримали сертифікат СОУ. У співпраці з ДП «Державний науково-дослідницьким інститутом будівельних конструкцій» було розроблено методологію міцносних та експлуатаційних випробувань. Дані випробування відбувалися на базі національних та регіональних стандартів. Для чого ми це робили і що це значить для наших клієнтів?

Важливим елементом у відвертому спілкуванні з клієнтом, є повна та чесна інформація про те, що ми виробляємо і, за тим, пропонуємо клієнту.  Отже. Важливим завданням для нас є виготовлення флагштоків, що можуть витримати найбільші вітрові навантаження. Стендові випробування підтвердили те, що якість наших флагштоків має найвищі показники міцності. «Не витримали випробувальні прибори на граничних навантаженнях, але витримали наші флагштоки». Про що це говорить? Найбільші вітрові навантаження в нашій кліматичній зоні будуть безпечними для наших флагштоків зі скловолокна. На питання клієнта, чи зламаються наші флагштоки? Ми  відповімо, ні, за жодних обставин! Розміщення флагштоків на дахах будівель є, також, безпечним. Якщо ви займаєтесь будівництвом, ви також зможете надати замовнику підтверджуючі документи на нашу продукцію.

Для нас, успішно пройдена сертифікація, є важливим етапом розвитку. Ми горді за наш інженерний відділ, котрий проектував виробничий цикл. Ця робота вивела нас на такий високий рівень якості продукції, що виробляється.

Запрошуємо вас до співпраці з єдиним сертифікованим виробником флагштоків! Ми працюємо для вас!

Залишити комментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *