Виготовлення прапорів і функція замовити прапор від FlagService

Виготовлення прапорів і функція замовити прапор від FlagService

Наша компанія використовує в своїй роботі світовий досвід з виробництва прапорів і прапорців. З огляду на період нестабільності, ми готові запропонувати нашим клієнтам кілька технологічних рішень, що використовуються при виробництві прапорів, для підбору оптимального сегмента вартості.

Ми виготовляємо прапори від одиничних зразків і до тиражів з максимальною кількістю відбитків. При виробництві одиничних тиражів ми використовуємо сублімаційний термотрансферний друк з можливістю одностороннього і двохстороннього дзеркального друку на усіх доступних матеріалах — поліестер, прапорові сітка, атлас, габардин. При виробництві прапорів з великою кількістю відбитків ми використовуємо пласкотрафаретний наскрізний друк. Ці сучасні способи друку, дозволяють отримати стійке до УФ-випромінювання фарбування тканини. Ваші прапори будуть мати яскраве і насичене кольорове зображення протягом тривалого терміну використання. Ми зможемо запропонувати необхідні рішення для пошиття прапорів, які максимально продовжать термін експлуатації прапорів.

Переконливо рекомендуємо клієнтам завчасно визначитися із замовленням і наші фахівці підготують оптимальне виробниче рішення. Це дасть можливість істотно заощадити бюджет рекламної компанії. Будемо раді відповісти на всі ваші запитання!

Комментарі до публікації “Виготовлення прапорів і функція замовити прапор від FlagService”

  1. СергійSays…
    Replied on

    Доброго дня . Чи можливо замовити у Вас 4 прапори України з логотипом воєнної розвідки з двух сторін

Залишити комментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *