Які бувають флаштоки

Які бувають флаштоки

Наша компанія пропонує клієнтам оптимальні варіанти флагштоків на вибір. Головним критерієм є вид використання. Основним напрямком є флагштоки для внутрішнього і зовнішнього використання.

Для внутрішнього використання пропонуються флагштоки настільні для прапорців і вимпелів. Вони виготовляються з пластика, металу, дерева і комбіновані. Дані флагштоки мають різні матеріали покриттів і колірну гамму. Висота флагштоків настільних варіюється від 20 см і до 50 см, в залежності від розміру прапорців і вимпелів.

Для великих прапорів, розміром більше 1м2, використовуються підлогові флагштоки. У даній категорії є вибір флагштоків для кабінетного використання і флагштоків для промо та рекламного спрямування. Підлогові кабінетні флагштоки виготовляються з металу, дерева та МДФ. Комбіновані варіанти — древко з металу, а основа з дерева оригінально презентують прапори країн світу або фірмові прапори. Наша компанія пропонує флагштоки з підставкою з дерева і МДФ з металевим держаком і повністю дерев’яні флагштоки. У таких кабінетних флагштоках підставка і древко виготовляються з дерева з подальшим фарбуванням.

Окремим видом для внутрішнього використання є флагштоки мобільні. Дані флагштоки розділені на «Віндер» і телескопічні флагштоки. Такі флагштоки ідеально підходять на виставках і промо. Вони компактні і легкі в монтажі. Ми готові запропонувати флагштоки з анодованого алюмінію. Слід зазначити що мобільні флагштоки, при використанні зі спеціальними кріпленнями, застосовуються і на відкритих місцевостях. До всього іншого, охайний вигляд таких металевих флагштоків надає рекламним прапорам оригінальності.

Флагштоки вуличні, для стаціонарного використання мають різні варіанти. Флагштоки на фасади будівель виготовляються нашим підприємством з анодованого алюмінію і скловолокна. Вони мають або кутові кріплення, або вертикальні. При установках на дахах будівель ми використовуємо флагштоки зі скловолокна.

Основним видом наших флагштоків є вуличні стаціонарні флагштоки зі скловолокна. Вони мають два основних види: з вільно розвиваючимся прапором і з горизонтальною поперечною перекладиною, їх називають «Банер-бар». Дані флагштоки виготовляються зі скловолокна, матеріалу, який є найкращим вибором для тривалого зовнішнього застосування. Наші флагштоки не мають залишкових деформацій, не вимагають догляду і не проводять струм, що виключає додаткові зусилля і витрати під час експлуатації флагштоків. Наші флагштоки — це єднання якісних і високих експлуатаційних характеристик.

Залишити комментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *