Які характеристики флагштоків важливі для клієнта?

Які характеристики флагштоків важливі для клієнта?

         Для нашої компанії важливим питанням є надання максимально якісних послуг і товарів для клієнтів. Ми працюємо над розширенням послуг, які ми зможемо надавати, щоб стати надійним партнером в реалізації проектів.

         Останнім часом ми активно працюємо над розширенням мережі дилерських представництв по всій території України. Що це дає клієнтові? Наші дилери зможуть надати консультацію по матеріалах, вибрати оптимальне місце установки флагштоків зі скловолокна, провести безпосередньо самі роботи по установці. Надалі наш дилер зможе провести сервісне обслуговування флагштоків, заміну прапорів. Важливим є те, що постійний контакт з дилерами має функцію «зворотного зв’язку». Це дає нам можливість вносити корективи в технічні і рекомендаційні матеріали і оперативно доносити клієнтам про зміни і додаткові сервіси.

       У 2019 му році ми значно розширили мережу дилерських представництв. На 2020-ий рік ми поставили амбітну мету: бути представленими в кожному обласному центрі України. На зимовий період заплановано ряд тематичних семінарів-практикумів для наших дилерів, що дасть можливість підняти на більш якісний рівень підготовку партнерів. Ми хочемо і будемо ближче до наших клієнтів!

Залишити комментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *