Конструкційні особливості флагштоків зі скловолокна

Конструкційні особливості флагштоків зі скловолокна

Наші публікації направлені на те, щоб замовники могли отримати максимально детальну інформацію та скерувати свій вибір в бік вуличних флагштоків зі скловолокна. Ми вже достатньо писали про переваги наших флагштоків відносно інших матеріалів. Далі ми хочемо описати додаткові важливі елементи, з якими зустрічаються наші клієнти при виборі флагштоків.

Однією з важливих переваг є також розмір та властивості облаштування фундаменту. Враховуючі діючі в Україні Державні будівельні норми та правила «Основи та фундаменти споруд», маємо певні правила, що визначені даним нормативним документом. Приймаючи до уваги надлегку вагу наших флагштоків, норми розміру фундаментів є значно меншими. Що це означає на практиці?  Клієнт оплачує зменшені об’єми матеріалів, що необхідні при облаштуванні фундаменту. Відсутня необхідність застосування додаткового армування. Можемо зазначити, що діаметр основи фундаментного блоку складає від 300 мм до 400 мм, глибина від 800 до 1200 мм, в залежності від висоти флагштоку.  Це все призводить до зменшення витрат при розрахунку вартості всього проекту.

Також можемо сказати, що надлегка вага дає можливість облаштовувати флагштоки на зовнішніх бетонних блоках. Це зацікавить тих клієнтів, котрі обмежені використанням грунтової основи для встановлення флагштоків. Це також дає можливість застосовувати флагштоки тимчасово під час проведення певних заходів чи івентів. Тож запрошуємо до співпраці!

 

Залишити комментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *