Яку важливу інформацію потрібно знати про флагшток вуличний?

Яку важливу інформацію потрібно знати про флагшток вуличний?

Флагшток є одним з найстаріших видів реклами, яке використовувало людство. Іменні герби, назва закладів, перші торгові марки та інше, розміщувалися на тканинних полотнищах. Людство прийняло цю традицію виходячи з використання гербів держав і військових підрозділів. Були і спеціально підготовлені «прапороносці», які відповідали за зміст і відведення особливого значення прапора.

  Першими, природно, були флагштоки з дерева. Згодом, люди почали використовувати метал. Дані види флагштоків мали обмежений термін експлуатації. Для довговічності використання прапорів і матеріалу флагштоків були різні пропозиції і варіанти. Скандинавські країни, які мали досвід широкого використання прапорів, запропонували скловолокно. Важливим моментом є те, що даний матеріал мав максимальний показник питомої міцності і пройшов дослідне тестування на вітрильних суднах і яхтах. Що може мати найбільше практичне значення ніж випробування вітром, вологою і навантаженням? Природно, після такого практичного випробування, матеріал набув найбільшого поширення при виробництві флагштоків. Ми, на нашому виробництві, врахували досвід попередніх поколінь і провели практичні поліпшення способу виробництва прапорів. Додали технологічності процесу виробництва, провели «польові» випробування. Ця робота велася і в розробці комплектуючих до флагштока і дизайнерської розробки всіх незначних і значних деталей флагштоків.

  В результаті трудомісткого процесу ми отримали саме ті флагштоки, які виробляємо зараз. Постійне тестування матеріалів, досвідчені дослідження готових виробів є нашою постійною роботою. Ми хочемо, щоб наші клієнти отримували не тільки практичне але і естетичне задоволення від флагштоків. Ми пропонуємо всю нашу любов і особливе ставлення до того, що ми виготовляємо. Для нашої компанії це і місія і візія. Запрошуємо вас до співпраці!

 

Залишити комментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *