Антивандальні закриті системи підняття прапорів на флагштоках

Антивандальні закриті системи підняття прапорів на флагштоках

    Іноді, на жаль, в зворотного зв’язку від клієнта, ми отримуємо інформацію про те, що був вкрадений або пошкоджений прапор. Це не часті випадки того, коли хтось «проявляє увагу» на вивішені прапори. Рідкісні випадки, але вони залишають неприємний осад у людей, які встановили флагштоки з патріотичних спонукань і дуже уважно доглядають за державним символом.

  У нас є рішення і рекомендації, на які ми звертаємо увагу в роботі з клієнтами під час обговорення замовлення. У цій публікації ми крок за кроком описали все те, чим часто цікавляться при виборі конструктиву флагштока. Що тоді ми пропонуємо клієнту?

    При самому економному варіанті ми використовуємо піднятий кнехт до висоти 3,0 м. Це не дасть можливості легкого доступу до прапора і забезпечить захист від несанкціонованого зняття. У такому виконанні замовник використовує флагшток у версії Стандарт. 

  Для того, щоб повністю виключити можливість доступу, ми пропонуємо флагштоки у двох версіях.

У версії Стандарт — Стандарт — замок  шнур підняття захований в середині флагштока. Підняття прапора здійснюється вручну. Фіксація шнура відбувається на внутрішньому замку, який надійно закритий. У даній комплектації також присутній обважнювач для прапора. Його функція полягає в натягу прапора.

    У версії Стандарт — лебідка шнур підняття прапора розташований в середині флагштока. Підняття прапора здійснюється оборотом ручки, яку можна зняти. Ви вставляєте ручку в роз’єм і оборотом механізму лебідки опускаєте або піднімаєте прапор. Все просто.

 Всі рішення, описані вище, дуже прості і легкодоступні. Ми пропонуємо клієнтам скористатися можливістю отримати більш ніж докладні консультації і максимально можливий сервіс. Запрошуємо до співробітництва!

Залишити комментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *