Застосування вуличних флагштоків банер-бар від FlagService

Застосування вуличних флагштоків банер-бар від FlagService

Флагштоки в комплектації банер-бар призначені для експонування прапорів з використанням поперечної перекладини. У чому особливість даних флагштоків?

Даний вид флагштоків, більшою мірою, призначений для того, щоб рекламувати фірмовий стиль. До складу флагштока входить: регульована анкерная система установки флагштока, щогла-флагшток зі скловолокна, конструктив «Банер-бар» з поперечною перекладиною, елементи кріплення прапора. Як працює конструктив флагштока? Верхня частина флагштока повертається на 360 градусів, що дає можливість мати повний огляд при повороті прапора. Поперечно розміщена планка флагштока дає можливість зробити «читаним» рекламне зображення прапора навіть тоді, коли немає вітру. Ми отримуємо розгорнуте зображення прапора з віддрукованим рекламним сюжетом. Заміна прапорів на флагштоку проводиться з землі шляхом нахилу флагштока. Дана операція є елементарною і не передбачає використання додаткових машин і механізмів. Така умова дає можливість істотно економити кошти під час заміни прапорів.

Такі флагштоки встановлюють клієнти корпоративного сектора. Це і розміщення флагштоків на АЗС, торгових центрах, офісах продажів будівельних компаній, банки та інше. Одним з поширених запитань є: чи можна використовувати прапори країн світу на таких флагштоках? Ми відповідаємо, можна. Єдиною умовою є те, що існують правила використання державних прапорів і міжнародних організацій в вертикальному виконанні. Ця умова важлива.

Для прорахунку вашого проекту потрібно тільки вибрати зручний для вас спосіб комунікації, який представлений в розділі контакти. Ми проведемо всі необхідні прорахунки і запропонуємо вам оптимальну ціну для нашої продукції. Будемо раді співпраці!

 

Залишити комментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *