Надувні рекламні конструкції

ПНЕВМО РЕКЛАМА

Репліки продуктів

Відмінна видимість бренду або продукту! Пневматичні манекени можуть бути виготовлені в будь-якій формі, за індивідуальним проектом. Зазвичай відображають продукт або логотип компанії. Поставляється в комплекті з системою живлення і монтажним комплектом. Друк безпосередньо на виробі.

Повітряна куля

Вражаюча велика зовнішня реклама! Виготовлена з поліестерної тканини, стійка до атмосферних впливів і УФ-випромінювання. Легко транспортувати і швидко збирати, поставляється в комплекті з системою живленя. Друк безпосередньо на повітряній кулі.

Надувні фігури

Динамічна, привертаюча увагу реклама! Надувні фігури зроблені із спеціальної тканини, яка дозволяє створити ефект хитаючоїся фігури. В якості опції з однією або двома ногами, у вигляді простої трубки або із зазначенням голови, волосся і рук. Стандартні від 4 до 6 м. Друк безпосередньо на виробі або на змінному банері. Поставляється разом з монтажним комплектом та системою живлення.

Пневматичні ворота

Видима і перевірена реклама на кожному заході! Виготовлена ​​з поліестерної тканини, стійка до атмосферних впливів і УФ-випромінювання. Легко транспортується і швидко встановлюється, поставляється в комплекті з системою живлення. Друк безпосередньо на воротах або на знімній банерній рекламі. Доступна в різних формах і розмірах.

Надувні намети / рекламні пневмо намети

Більш ніж 65 квадратних метрів рекламної площини і більше 30 квадратних метрів площі всередині намету! Швидкий монтаж - всього 15 хвилин.Намети виготовлені з поліестеру 330 г / м, покритого ПВХ тканиною, стійкий до атмосферних впливів і УФ-світла. Поставляється в комплекті з системою живлення і стінками. Світлодіодне освітлення в якості опції.

Можна користуватися в трьох стандартних розмірах:

  • розмір М: 4x4 м, площа 16 м2
  • розмір L: 5х5 м, площа 25 м2
  • XL розмір: 6х6 м,
  • площа 36 м2

AirStop Пневматична намет в якості ще одного пропозиції.Цей намет не має пневматичного приводного елемента і забезпечує безпечну роботу. Виготовлений з поліестерного матеріалу 220 г / м набагато легший, ніж стандартні повітряні намети. Накачування в 10 хвилин, використовуючи електричний насос. До складу входять:шнурки, молоток, ручний насос  і транспортна сумка. Доступний в 3-х стандартних розмірах з можливістю цільної стіни, вікна, цоколя і з'єднувачів між наметами.

Можливий друк рекламної інформації на палатках:

  • Розмір L: корисна площа 15 квадратних метрів
  • Тент (дах): 40 m²База 400 х 400 см, висота 265 см і вага 15 кг.
  • Розмір XL: корисна площа 22 квадратних метрів
  • Тент (дах): 65 m²База 500 х 500 см, висота 360 см, вага 21 кг.
PopUp Намет

Дуже легкий намет завдяки алюмінієвої конструкції з поперечним перерізом 3,5 см. Вага від 22,5 кг до 38,5 кг, в залежності від розміру. Вся палатка являє собою єдину конструкцію і не вимагає подання окремих елементів. Ніжки регулюються по висоті від 126 до 210 cm. Намети доступні в розмірах 300 х 300 см; 300 см х 450; 300 х 600 см. Поставляються зі зручною сумкою для перенесення і зберігання.

Дах і бічні стінки наметів виготовлені з поліестеру з просоченням щільністю 230 г / м, стійкий до атмосферних впливів і УФ-променів. Кріплення стін за допомогою стяжок. Як додаткову опцію за індивідуальною ціною можна замовити вогнестійку обшивку. Колір тканини, брендування і реклама можуть бути на розсуд замовника.

Намет Eos

Дуже солідна і легка алюмінієва конструкція з поперечним перерізом 60 х 2 мм. Завдяки спеціальній системі автоматичного блокування намет можна легко і зручно розкласти. Для монтажу вистачить однієї людини. Прохід висотою 2,10 м. Намет доступна в двох розмірах: 3 х 3 м (38 кг) і 3 х 4,5 м (46 кг). Поставляються зі зручною сумкою для транспортування.

Дах і бічні стінки наметів виготовлені з поліестеру з просоченням щільністю 230 г / м, стійкий до атмосферних впливів і УФ-променів. Кріплення стін за допомогою стяжок. Як додаткову опцію за індивідуальною ціною можна замовити вогнестійку обшивку. Колір тканини, брендування і реклама можуть бути на розсуд замовника.

Starlight намети. Ідеальний намет для заходів на відкритому повітрі!

Проста і елегантна, приваблива завдяки нетиповій формі. Конструкція намету складається з центральної алюмінієвої щогли і шести посилених монтажних наметових кілочків. Обшивка виготовлена ​​з водонепроникної, вогнезахисної поліестерної тканини. Можливість друку на наметі. Доступна в чотирьох стандартних розмірах. Легкість установки (близько 30 хвилин для двох осіб). Для зовнішнього застосування.

Зонты/Парасолі

Різнобарвні кольори, різні розміри і форми рекламних парасольок відмінно гармонують з літнім пейзажем. Алюмінієва рама пофарбована в білий колір. Основа бетон або пластик, в залежності від розміру парасольки. Покриття 100% поліестер. Універсально застосовання, функціональне використання простору і дуже хороша експозиція реклами. Індивідуальний прорахунок, в залежності від розміру парасольки.

Друковані рекламні стінки

Виготовлені в декількох стандартних видах. Структура стінок, виготовлена ​​з алюмінію. Дуже проста установка. Зображення надруковані на тканині з 100% поліестеру і натягнуто на каркас. Можливість друку на обох сторонах стіни. В комплект входить сумка для перевезення.

Пляжні крісла

Основа виготовлена з бука (32/20 мм). Односторонній друк на поліестерної тканини або полотні (50% / 50%) щільністю близько 280 г / кв.м. Шезлонг оснащений системою безпеки і регулюванням сидіння. Розміри пляжного крісла 131 х 58 х 5,7 см (довжина х ширина х товщина). Вага: 4,5 кг. Стійке до навантажень  90/100 кг. Мінімальне замовлення від 10 штук.

Доступні варіанти зі зйомнною тканиною, додатковим полем для друку або логотипу на зворотній частині крісла.

Рекламні щити

Рекламні щити зроблені на замовлення клієнта з алюмінієвих рам.

Кожен проект побудований з нуля з урахуванням потреб замовника та місця експозиції.

Рекламний килим

Рекламний килим представлений в 44 стандартних кольорах. При додатковій оплаті можливо вибрати і надрукувати колір відповідно до Pantone, також можливе нанесення візерунків, малюнків і написів. Килим має товщину 6 мм. Ширина від 60 см до 200 см. Довжина 4 м. Килим кольоростійкий і підходить для використання на теплих підлогах.

 

Галерея

Наші роботи


 
 
 

Замовити зворотній дзвінок

Ми з Вами зв'яжемося