Флагштоки це сучасний матеріал для використання в візуальній індустрії

Флагштоки це сучасний матеріал для використання в візуальній індустрії

24.01.2019 у Вишгороді, Київська область, пройшли чергові збори членів Української асоціації візуальної індустрії. Наша компанія є членом асоціації, робота якої спрямована на стандартизацію роботи галузі. Дана асоціація об’єднує компанії, які працюють на ринку візуальної індустрії. Важливим аспектом є формування єдиних принципів роботи, обмін досвідом. Спільна робота учасників асоціації призводить до розробки методів безпеки роботи конструкцій за напрямом «клієнт-виробник», єдиних словникових термінів та інше.

У цьому важливому напрямку, наша компанія максимально спрямована на співпрацю з колегами на ринку. Ми формуємо порядок денний в частині підготовки та систематизації використання вуличних флагштоків зі скловолокна, прапорових рекламних конструкцій. Ми максимально інформуємо про те, що потрібно знати при виборі флагштоків.

Важливим аспектом роботи є так само і донесення до клієнтів характеристик флагштоків, з якими працюють наші партнери. 

Наша компанія з особливим оптимізмом дивиться у 2020-ий рік. Ми активно залучаємо партнерів для роботи по дилерській програмі співпраці, що дасть можливість стати ближче до клієнта і надати ще більшу кількість послуг. Особливу увагу хочемо звернути на те, що вибираючи партнерів-членів Української асоціації візуальної індустрії, ви маєте можливість отримати відповідального підрядника на проведення робіт. У свою чергу, ми вдячні колегам за цікаві презентації та обмін досвідом.

Залишити комментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *