Мобільні флагштоки «Парус» від «FlagService» для проведення заходів

Мобільні флагштоки «Парус» від «FlagService» для проведення заходів

Наша компанія пропонує замовникам мобільні флагштоки в комплектації «Парус». Їх основною перевагою є легкість монтажу і транспортування. Компактність дозволяє транспортувати флагштоки в легковому авто і навіть в ручному багажі. Це дозволяє транспортувати їх до місця проведення заходів без додаткових зусиль.


Зручна комплектація в доступних висотах 2,0; 3,0 і 4,0 м складається з декількох тонкостінних частин. Оригінальність каплевидної форми привертає увагу до профілю вашого бізнесу або торгової марки. В окремих випадках замовнику буде зручно рекламувати і або інформувати про проведення заходів. Для установки флагштоків в приміщеннях застосовується прямокутна плоска форма з металу.
Для установки на відкритих майданчиках застосовуються спеціальні гаки підстави. Їх особливість: підходять для твердих і сипучих поверхонь. Ми виготовляємо прапори з двостороннім, дзеркальним і одностороннім друком для зазначених флагштоків. В окремих випадках, за бажанням замовників, виготовляємо прапори на атласі з двостороннім друком.
Ця форма флагштоків ідеально підходить для тих замовників, які активно популяризують свою торгову марку. Запрошуємо до співпраці рекламні агентства і промо групи, які активно працюють в напрямку проведення промозаходів. Наші фахівці запропонують оптимальний варіант висоти флагштока і спосіб виготовлення прапора.

Залишити комментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *