Прапор України та порядок використання державних прапорів на флагштоках

Прапор України та порядок використання державних прапорів на флагштоках

  Наша компанія професійно займається відстеженням тенденцій і особливостей, які вивчаються вексилологією. Ми знайомимо наших клієнтів зі світовими тенденціями щодо використання прапорів.

   На даний момент порядок використання державних прапорів країн світу регламентують держави, що затвердили і прийняли закони про свій державний прапор. Хочемо зупинитися на особливостях існуючих в деяких скандинавських країнах. Скандинавські країни мають свої відмінні риси у використанні державної символіки. Слід зазначити, що культура використання прапорів, має один з найвищих рівнів. Звична картина в Швеції, Фінляндії чи Естонії, це встановлений флагшток з прапором країни біля будинку. Громадяни цих країн на високому рівні шанують свій державний символ — прапор. Жодне з державних свят не проходить без вивішування державного прапора на флагштоку або кутовому тримачі. Існує традиція, що будівельники встановлюють флагшток на початковому етапі будівництва, під час облаштування фундаменту. Відзначають і неофіційний церемоніал, якщо прапор трішки приспущено — господарів немає вдома, тому в гості немає сенсу йти. В деяких з країн не дозволяється постійно використовувати державний прапор, тільки на державні свята. За цим стежать спеціальні служби. Відсутність прапора в державні свята може привести до штрафу господарів будинку. Для щоденного використання, прийнято вивішувати вимпел. Він являє собою вузьке, але довге полотнище в кольорах національного прапора. В окремих країнах для можливості використання прапора країни, поруч з корпоративними прапорами, необхідно отримати дозвіл державних органів влади.

  Слід також відзначити, що дані країни зробили свій вибір у бік використання флагштоків зі скловолокна. В даному випадку, щогла-флагшток стійка до сольового впливу морів і має найвищі міцнісні характеристики протидії вітровому потоку.

  Наша компанія пропонує клієнтам, на ряду з флагштоками високої якості, і спеціальні прапори для тривалого зовнішнього застосування. У нашій країні вже сформувалася тенденція до зростання встановлених флагштоків у приватних будинків, що наближає нас до загальносвітових тенденцій поваги і використання державних символів.

Запрошуємо до співробітництва!

Залишити комментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *