Пропозиція від компанії FlagService або де купити вуличні флагштоки в Києві

Пропозиція від компанії FlagService або де купити вуличні флагштоки в Києві

Діяльність нашої компанії спрямована на максимальну зручність роботи для клієнтів. Ми пропонуємо можливість повного супроводу замовлення. Наші фахівці можуть надати консультацію щодо вибору висоти флагштока, комплектації, місця установки. А також послуги з установки і монтажу флагштоків на об’єктах. При необхідності, ми можемо підібрати оптимальний варіант доставки флагштоків в усі міста України. Окремою послугою, для зручності роботи з нами, є налагоджена мережа дилерів. Ми проводимо навчальні семінари для компаній, які представляють наш продукт в Україні.

Центральний офіс компанії знаходиться в Києві. Тут же і розташований основний склад нашої продукції. З центрального складу в Києві ми здійснюємо доставку флагштоків по регіонах на склади наших дилерів, або безпосередньо до клієнтів нашої компанії. Для замовників з інших регіонів, ми надаємо послуги доставки на логістичні склади та логістичний супровід. Для клієнтів, які зацікавлені в тому де купити вуличні флагштоки зі скловолокна в Києві, працює офіс, де надаються всі необхідні консультації.

  В офісі нашої компанії ми зможемо розповісти про комплектації флагштоків з опціями СТАНДАРТ і  БАНЕРНИМ ПЛЕЧЕМ. Будемо раді відповісти на ваші запитання!

Залишити комментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *